388
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi335
  • Ocen na +112
388 ppt ?

Partia Czysta Ład Nowy powiła! (336)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Partia Czysta Ład Nowy powiła!

Napisał(a): ~kiker -

BTWSelena Szukam u pana Roli Pośpieszalskiego,czy już coś jest? W TVP ma polityczno-covidową kwarantannę i łaskawość Prezesów chyba skaże go na dożywocie.Tym bardziej,że wyczytałam już donosy na pana Rolę,że to skrajny prawicowiec ,a szczególnie antysemita...
To skaże go na porażkę...i nie będzie powrotu...tylko banicja. Ja osobiscie go żałuję bo on wiele zrobił słusznej zadymy o leki na covida -czym naraził się ministrom...i przy okazji nawet opozycji...
No własnie - taki prawdomówny program ... Bez cenzury ... Szkoda wielka ,duża olbrzymia- Kurski wróć program ,bo przestaniesz być wiarygodny ,a my na forum niemieckim damy ci popalić ,że hej ...
Aha , dlaczego kutwa jego maciora nie ma programu - " Studio Polska" ? Kowid już poszedł w piz du ...
INTERIA.PL

Lee1
BezNicka Era Wodnika, tak komunistyczna propaganda za Dolary amerykańskiej Żydokomuny kształtowała pierwsze pokolenia - Jxxxxć się / skrobać się . Oglądałem całość w Ełku, lata 70te XXw.
E, to jeden z moich ulubionych filmów :))) Ekstra muzyka. Nie mówię, ze hippisi byli dobrym przykładem do naśladowania, ale wole ich, niż hip hopową 'kultja teżurę' z blokowisk z lat 90-tych, kiedy to chamstwo weszło na stałe do kultury masowej.
He he ja też.... :)

Lee1
~kiker
Na pewno przyglądamy się cenom i widzimy ,że to co lubimy w tamtym roku było tańsze, ale z chwilą podniesienia najniższej krajowej , powolutku producenci podnoszą ceny i po roku z 9.99 nagle widzimy 16.99 żebyśmy nie odczuli nagły brak gotówki w portfelu ,bo może się skończyć niezadowoleniem społecznym ,a może potem zamieszki oraz strajki...

A co do cen z Lidla to są droższe od tych z Kauflandu...Kiedyś pisałem o promocjach, kasach ,pracownikach - jak widzę to oszczędzają na pracownikach puste pułki w marketach i postawili elektroniczne automaty kasjerskie ,które więcej zajmują czasu niż obsłużony przez kasjerkę, do tego duże kolejki do kas i spędzasz w takim sklepie 1h lub więcej ,potem ze 15 min czekając do kasy lub więcej... Szybciej obsługują w Lewiatanach ...

Ostatnio poszedłem do marketu, a tu kilka małych rzodkiewek za 2 zeta ,wiec poszedłem na targ a tam 2 razy tyle i duże ładne rzodkiewki za 2 zeta , więc jak widać wystarczy odpowiednio wybrać ,ale cena nie wiedząc dlaczego - ta sama...
Mnie nie chodzi o podwyżki cen i płac, owszem, to napędza inflację, tylko o brak konkurencji , zwłaszcza w branży spożywczej. Jest różnica w cenach między różnymi sieciami oraz między sieciami i małymi sklepami. W aptekach jest widoczna różnica, sa droższe i tańsze, ale apteki to też sieci.
Akurat owoce i warzywa w sezonie sa droższe w marketach. Ale na targowisku wszędzie mamy podobne ceny, gdzie nie pójdziesz, masz tak samo. U nas w całym mieście truskawki sa po tej samej cenie, mimo, że różni przedawcy. Sprzedają się na razie dość słabo, ale nikt się nie wyłamuje, nie spuści ceny, żeby przyciągnąć klientów. Gdyby spuścił, pewnie juz by nie pohandlował. Rynek powinien się opierać na zdrowej konkurencji, a u nas przypomina to ceny regulowane, jak za komuny. Tyle, że teraz regulują je sobie dobrowolnie.
Ceny na rynkach ,targach - kupują na giełdach warzywnych- owocowych ... Markety kupują od producentów , bez pośredników i mogą zmieniać ceny jak sobie chcą...Idziesz do marketu nie po jedną rzecz ,ale po wiele - często nie potrzebne...

Co się stanie jak ,nagle sprzedawcy zaczną kupować centralnie od producentów?

Reklama

Napisał(a): BezNicka -

Błąd zamierzony - He he he , i raureatka się doigrała...https://www.m(...)gntp...
A to, powiedział ten o którego uwolnienie wielu się upomina.... Tiaaaaa, media zrobiły swoje..
Cyt. ,, Mówił m.in., że Polska i Litwa, które wspierają białoruską opozycję, robią to, by móc głośno krytykować Rosję i nie musieć przyjmować w ramach UE uchodźców z Bliskiego Wschodu.,, I raureatka sama się wydymała . Cieszy mnie to .https://www.m(...)sedgntp

~kiker
BezNicka Żeby było jasne. Nie mam nic przeciwko szczepionkom. Mam wszystko przeciwko dojeniu kasy z ludzi stosując zastraszanie i barachło podawane strzykawką i igłą, podszywające się pod szczepionkę. Cyt. - ,, Serwis LifeSiteNews przytacza oficjalne dane rządowego Systemu Zgłaszania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych (VAERS) w USA, które potwierdzają zaniepokojenie przełożonej londyńskiego konwentu. System odnotował jak dotąd ponad ćwierć miliona niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym ponad 4 tysiące zgonów i ponad 21 tysięcy poważnych powikłań, w tym poronień i przedwczesnych porodów.,,
.....https://www.m(...)sedgntp
No co ... Mała depopulacja ...
..
My, wielu tak to widzi. A to jest prymitywny skok na kasę.

Reklama

~kiker
Lee1
~kiker
Na pewno przyglądamy się cenom i widzimy ,że to co lubimy w tamtym roku było tańsze, ale z chwilą podniesienia najniższej krajowej , powolutku producenci podnoszą ceny i po roku z 9.99 nagle widzimy 16.99 żebyśmy nie odczuli nagły brak gotówki w portfelu ,bo może się skończyć niezadowoleniem społecznym ,a może potem zamieszki oraz strajki...

A co do cen z Lidla to są droższe od tych z Kauflandu...Kiedyś pisałem o promocjach, kasach ,pracownikach - jak widzę to oszczędzają na pracownikach puste pułki w marketach i postawili elektroniczne automaty kasjerskie ,które więcej zajmują czasu niż obsłużony przez kasjerkę, do tego duże kolejki do kas i spędzasz w takim sklepie 1h lub więcej ,potem ze 15 min czekając do kasy lub więcej... Szybciej obsługują w Lewiatanach ...

Ostatnio poszedłem do marketu, a tu kilka małych rzodkiewek za 2 zeta ,wiec poszedłem na targ a tam 2 razy tyle i duże ładne rzodkiewki za 2 zeta , więc jak widać wystarczy odpowiednio wybrać ,ale cena nie wiedząc dlaczego - ta sama...
Mnie nie chodzi o podwyżki cen i płac, owszem, to napędza inflację, tylko o brak konkurencji , zwłaszcza w branży spożywczej. Jest różnica w cenach między różnymi sieciami oraz między sieciami i małymi sklepami. W aptekach jest widoczna różnica, sa droższe i tańsze, ale apteki to też sieci.
Akurat owoce i warzywa w sezonie sa droższe w marketach. Ale na targowisku wszędzie mamy podobne ceny, gdzie nie pójdziesz, masz tak samo. U nas w całym mieście truskawki sa po tej samej cenie, mimo, że różni przedawcy. Sprzedają się na razie dość słabo, ale nikt się nie wyłamuje, nie spuści ceny, żeby przyciągnąć klientów. Gdyby spuścił, pewnie juz by nie pohandlował. Rynek powinien się opierać na zdrowej konkurencji, a u nas przypomina to ceny regulowane, jak za komuny. Tyle, że teraz regulują je sobie dobrowolnie.
Ceny na rynkach ,targach - kupują na giełdach warzywnych- owocowych ... Markety kupują od producentów , bez pośredników i mogą zmieniać ceny jak sobie chcą...Idziesz do marketu nie po jedną rzecz ,ale po wiele - często nie potrzebne...

Co się stanie jak ,nagle sprzedawcy zaczną kupować centralnie od producentów?
...
Zapominamy, o ważnym aspekcie - wartość pieniądza. Nie ma takiej w Złotym. Minimalna wymuszona przez rząd , wartość nijaka, koszty usług i produkcji, ogromne. Jesteśmy w czarnej dziurze

Napisał(a): BTWSelena -

~kiker
BTWSelena
~kiker Kasują mi wpisy.
Nie kiker ,nie kasują .Ja też tak myślałam i często się tak robi..Nie wiem co tam alegorytmy i rekordy cudują,ale ten Twój ,czy iksiński wpis ...jest !. Kliknij sobie tam gdzie jest puste miejsce z Twoim komentarzem ,ale na odpowiedź w cudzysłowie i pokazuje się cały Twój niewydrukowany komentarz.Nie wiem dlaczego tak jest. Skopiuj go sobie i wtedy od świeżego i osobnego komentarza zapisz....i wtedy "publikuj" Mnie się tak kilka razy zdarzyło i jak zauważyłam praktycznie wszystkim.Też myślałam z początku ,że ktoś kasuje....
Selenko nie ma takiej możliwości ,żeby sobie kliknąć - nawet- jak coś wpisuje to jakiś złośliwy program lub ten cenzor- ze Szwecji miesza mi literki ...Udając ad-minkę - jestem persona non grata na tym niemieckim forum, nawet jacyś "dyżurni " podszywają się pod nicka...Maja po kilkanaście nicków i dalej myślą ,że nikt się na tym nie pozna...Co tu dużo gadać ,przecież to wszyscy wiecie...

To nie pierwszy raz jak "maślanka" i jego koledzy trollują temat ...
Kikerze,wszyscy wiedzą o tych "króliczkach" na forum ,co się nudzą i nie potrafią normalnie myśleć ,tylko psikusy robią.Ja chyba z Was wszystkich jestem najmłodsza tutaj stażem.Ja też nie mogę zrozumieć o co im chodzi.Brak szarych komórek,zabawa,czy celowe działanie...ale w tym wypadku nie masz racji,że nie ma takich możliwości aby odczytać ,jeżeli komentarz jest pusty.Ja wtedy klikam na odpowiedź w cudzysłowie co napisałeś ,czy ja i odczytuję..Jej nie widać ale ona nie jest skasowana....Nie wiem dlaczego tylko tak się dzieje,a "króliczki" też w tej materii nie maczają paluchów...no chyba,że któryś z nich jest administratorem.
I doskonale widzę co się dzieje ogólnie na forum.Polak ,Polakowi to robi,zakładanie świńskich za przeproszeniem tematów,pączkowanie z nickami i ble,ble pt jedna baba drugiej babie ,wsadziła do...itd...Jeszcze to potrafiłam zrozumieć,jak Interia była w rękach niemieckich,lecz nic się nie zmieniło jak przejął ją Solorz...

Reklama

Czy orientujecie się co to jest "Sabon"? -otóz Sabon ,po hebrajsku to jest mydło.....
W początkach Izraela było również potocznym określeniem na Żyda ocalałego z Holocaustu. Powstałe w 1948 roku państwo było budowane w większości przez ludzi, którzy nie doświadczyli okropieństw II Wojny Światowej w Europie. Żydzi-wojownicy, przesiąknięci ideami syjonistycznymi oraz wprawieni w bojach z Arabami, nie byli w stanie zrozumieć czemu ich pobratymcy z Polski, Niemiec czy Francji tak po prostu dali się wymordować. Ocalałych uważano powszechnie za jednostki słabe, uległe i godne pożałowania. W opozycji do nich stawiano heroizm Żydów, którzy walczyli oraz zginęli w getcie warszawskim podczas powstania z 1943 roku....................
Syjonistyczny przywódca Dawid Ben Gurion, powiedział kiedyś wprost, że ci, którzy ocaleli z Zagłady, przeżyli kosztem innych,byli tchórzami,odpowiadali za śmierć swoich braci, sióstr, rodziców czy dzieci....................................
Dopiero w latach 60-tych jak Mosad dopadł Eichmana i go powiesił,tak zaczęła zmieniać się sytuacja.Zaczęto interesować się co tam naprawdę się działo z holokaustem............
Najsmutniejsze jest to,że Żydzi odkryli ile można na tym zarobić jako zadośćuczynienie...Nowych przywódców ,właściwie nie interesuje KTO tak naprawdę sprawił im masowe rzezie...Owszem lamentują pod ścianą płaczu,lecz możliwość KASY przesłania im wzrok..............................

BezNicka
BTWSelena No to Panthera wsadziła kij w mrowisko dla hejterów. A ja czekam jak nawigatorzy dołożą...
...
Mistrzyni baba, no mistrzyni !
No musiałam tą "mistrzynię" Pantherze zacytować.. Dobre naprawdę opracowanie,przeczytałam dwa razy,bo nie znałam tak dokładnie życiorysu Deng Xiaopinga i wstawek o Sorosie...

piotruchg Wczoraj wpłynął projekt ustawy o anonimizacji adresów Polityków! Partia zaczyna się bać Ludu Prostego
Po prostu nie przystają do nowych czasów i trzeba je ucywilizować – powiedział poseł Arkadiusz Mularczyk, sprawozdawca projektu.No cóż ..podczas cywilizacji RODO zapomnieli ,że mogą oberwać sztachetką ode płota ...od Ludu Prostego....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Partia Czysta Ład Nowy powiła!