Odpowiadasz na:
Partner nie chce dziecka

Kamakama
Temat dodał(a):
Kamakama -
Witajcie. Mieliśmy z partnerem wpadkę teraz on chce żebym usunęła ciąże, nie chce nawet słuchać że urodzę, mówi wprost że jak nie wezmę tabletek poronnych to pojadę na skrobankę. Bardzo się tym przejęłam bo byłoby to moje pierwsze dziecko. Możecie coś doradzić? Co robić w takiej sytuacji?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Partner nie chce dziecka

Napisał(a): Nastoletnia mama -

Taki faceta bym zostawiła bo to zwykły egoista! Gdy jego braknie to masz wsparcie psychiczne dziecko !
Często to są winne dziewczyny gdyż izoluja faceta w związku wstydzić się bo zwłaszcza podczas każdego badania pochwy i porodu. Takie chwile łączą związek a gdy izolujesz często zaczyna Cię zdradzać bo go wkurzasz wstydzeniem się przy badaniu i porodzie! A mamy Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i porodu bo zawsze DECYDUJE PACJENT nie lekarz. Taki ginekolog co WYPRASZA osobę bliską z badań i porodu jest zboczencem lub brudasem i może Cię zarazić a wtedy zarazę przekazujesz partnerowi np. Brodawczakiem ludzkim i innymi świnstwami!

Reklama

Re: Partner nie chce dziecka

Napisał(a): ~gość -

~gość Zaszczepcie się na covida to skrobanka nie będzie potrzebna. Nigdy.
Bzdura. Koleżanka się zaszczepiła i zaszła.

Re: Partner nie chce dziecka

Napisał(a): Przemysław -

Pamiętajcie panowie,nie róbcie dzieci bo alimenty będą.

Reklama