Odpowiadasz na:
partner niewyżyty seksualnie

~zruki
Temat dodał(a):
~zruki -
Mój partner jest wiecznie niewyżyty seksualnie, mógłby cały czas uprawiać seks.. Czy to już seksoholizm? Jak go rozpoznać? A jak rozpoznać uzależnienie od masturbacji? Przyłapałam go kilka razy na tym, że sam się zaspokaja, co jest dziwne, bo my kochamy się naprawdę często, praktycznie codziennie.. Impotencja na pewno mu nie grozi, co jest chyba teraz częstszą przypadłością... Co robić? Jak się zachować w takiej sytuacji i jak pomóc mojemu partnerowi? Czy to, że ciągle jest niewyżyty i się masturbuje to kwestia do zmartwień?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: partner niewyżyty seksualnie

Napisał(a): ~Normalny -

AlCapone1 Seksocholizm polega na nieustannym rżnięciu kolejnych partnerek lub partnerów. Powinnaś nauczyć się robić laskę z połykiem lub analka wtedy partner dozna istotnego ukojenia. Jego libido zalezy od wieku... napisz ile macie lat.
Jak ma ZDROWEGO faceta to da jej radę w waginę. Faceci z ciągotkami pedalskimi szmacą kobietę i namawiają ją na "seks" do dupy.

Napisał(a): AlCapone1 -

Seksocholizm polega na nieustannym rżnięciu kolejnych partnerek lub partnerów. Powinnaś nauczyć się robić laskę z połykiem lub analka wtedy partner dozna istotnego ukojenia. Jego libido zalezy od wieku... napisz ile macie lat.

Napisał(a): ~jan -

~mirka Brzmi niepokojaco ,nie wiem, czy to kwestia seksoholizmu czy po prostu wysokiego libido, ale moze cos byc na rzeczy. Przydalaby sie wizyta w poradni i rozmowa ze specjalista o tym
Nie widzę w tym problemu. Niejedna chciałaby takiego.