372
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +300
372 ppt ?

Partyjne wydatki PiS (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Partyjne wydatki PiS

Napisał(a): ~barti -

Podliczono wydatki partyjne partii matki za rok 2017.W roku 2017 PiS otrzymał 18,5 mln zł subwencji z budżetu państwa. Z tego 9,7 mln zł wydano, kolejny milion przekazano na fundusz ekspercki (obowiązkowa pozycja). Reszta poszła na wynagrodzenia i cele statutowe. Na co poszły pieniądze? Ponad 400 tyś dla spółki Solvere (założonej przez współpracowników Szydło). 135 tysięcy na ochronę Prezesa. Co ciekawe, słynna Pani Basia - sekretarka Kaczyńskiego- zarabia około 10 tysięcy miesięcznie (i na to też poszły pieniądze z budżetu państwa). Inna interesująca sprawa: na fundację Rydzyka przelano 36,9 tysięcy (co miesiąc, to stałe zlecenie). Fajnie, bo partyjne gazety, takie jak przypinki kosztowały aż 59 tysięcy zł, a kalendarze prawie ćwierć miliona złotych.

Ciekawe jest to, że nikt PO tak nie podliczał.. No ale cóż, przyznać trzeba, że te kwoty mogą człowiekiem wstrząsnąć.
INTERIA.PL

Re: Partyjne wydatki PiS

Napisał(a): buc1 -

~krótko żadnymi plotkami i oszczerstwami nie zaszkodzicie PiSowi, wszyscy wiemy, że niedługo wybory, a nie macie z czym, więc wiadra pełne błota i kłamstw,
Zaszkodzimy, to że bierzesz 500+ kopulacyjne i społeczeństwo utrzymuje dzieci ludzi niezaradnych to nie nie przesądza wyników wyborów. Nie wiem, czy jest tylu beneficjentów ( kopulatorów) żeby przebić wybory. Największymi złodziejem jest PiS. Pisiory pójdą z torbami.

Napisał(a): ~xxx -

~krótko żadnymi plotkami i oszczerstwami nie zaszkodzicie PiSowi, wszyscy wiemy, że niedługo wybory, a nie macie z czym, więc wiadra pełne błota i kłamstw,
właśnie ,niedługo wybory i PIS wiedząc że je przegra , bierze co sie da ,bo mają świadomość że dlugo nie bedą rządzić ,bo" głupi lud " już tego nie kupi

Napisał(a): Gość -

buc1
Zaszkodzimy, to że bierzesz 500+ kopulacyjne i społeczeństwo utrzymuje dzieci ludzi niezaradnych to nie nie przesądza wyników wyborów. Nie wiem, czy jest tylu beneficjentów ( kopulatorów) żeby przebić wybory. Największymi złodziejem jest PiS. Pisiory pójdą z torbami.
No, no, nie wiedziałam , że ty zamiast kochać, to kopulujesz, a fe ;-P

Napisał(a): ~gość -

buc1
Zasiłki socjalne typu 500+ to wymóg Unii Europejskiej więc coś ci się pomieszało
albo jesteś nazistą co krytykuje Socjalistyczny Związek Narodów Europejskich.

Napisał(a): ~gosc -

~XYZ
buc1
Kopulator bydlaku to cię na obiad wołał. Ja czuję się rodzicem prostaku. A najwięcej krzyczą ci, którzy najwięcej kradli za poprzednich rządów. Wiesz po czym złodziej złodzieja poznaje? Bo sam jest złodziejem. Jakoś oni umieją się poznać.
no wlasnie masz racje ,ale z jednym nei wlasnie kto krzyczy ze popradnicy to zlodzieje wlasnei ci co sami nimi sa,nikt tak jeszcze nie kradl jak kradnie PiS
« Wróć do tematów
Do góry strony: Partyjne wydatki PiS