39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń222
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +56
39 ppt ?

Patryk Jaki jest super (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Patryk Jaki jest super

Napisał(a): ~Elżbieta -

Na początku nie miałam do niego przekonania. Myślałam, że Trzaskowski jest dobrym kandydatem, ale teraz po tym jak zachowuje się Patryk Jaki i co mówi nie mam wątpliwości na kogo będę w Warszawie głosować. Muszę jeszcze przekonać swojego męża. Patryk Jaki jest najlepszych kandydatem, super facet, odważny i elokwentny. Nadaje się na prezydenta Warszawy, takiego prezydenta moje miasto potrzebuje.
INTERIA.PL

Re: Patryk Jaki jest super

Napisał(a): ireneo -

a jak się zachowuje? wielu załapało się na numerek, za sznur literek

Napisał(a): Kinia223 -

Taaaa, Jaki wspaniałym kandydatem. Zmienia swoje stare poglądy, bo startuje na prezydenta Warszawy. Teraz jest bardzo tolerancyjny i nie zakaże parady równości, choć jeszcze niedawno uważał homoseksualizm za zboczenie. A jak wygra, sprowadzi swoją rodzinę i kolesiów i poobsadza na stanowiskach w Warszawie, tak jak to zrobił w Opolu.

Napisał(a): ~gość -

Kinia223 Taaaa, Jaki wspaniałym kandydatem. Zmienia swoje stare poglądy, bo startuje na prezydenta Warszawy. Teraz jest bardzo tolerancyjny i nie zakaże parady równości, choć jeszcze niedawno uważał homoseksualizm za zboczenie. A jak wygra, sprowadzi swoją rodzinę i kolesiów i poobsadza na stanowiskach w Warszawie, tak jak to zrobił w Opolu.
Homoseksualizm jest zboczeniem.

Napisał(a): tom100 -

Kinia223 Taaaa, Jaki wspaniałym kandydatem. Zmienia swoje stare poglądy, bo startuje na prezydenta Warszawy. Teraz jest bardzo tolerancyjny i nie zakaże parady równości, choć jeszcze niedawno uważał homoseksualizm za zboczenie. A jak wygra, sprowadzi swoją rodzinę i kolesiów i poobsadza na stanowiskach w Warszawie, tak jak to zrobił w Opolu.
...tylko krowa nie zmienia poglądów.

Napisał(a): Gość -

Masz słuszną racje niech spiepsza do Opola póki ma czas.

Obiecał wzbogacić Warszawę w Wełtawę. Jak do tego doda jeszcze most Karola to będzie mógł emigrować z Opola.

Facet byle Jaki jak zdrowego ludzika spłodzić nie potrafi

Napisał(a): ~Kosa -

Proszę cię śmiech na sali, tyle lat a on jako pierwszy zauważył, że z przyczyn tak absurdalnych jak godziny otarcia np. od 08:00 do 14:00 aby załatwić cokolwiek w urzędzie szary Polak musi brać wolne? Wiadomo, mówi się że lepiej późno niż w cale jednak jestem rozczarowana zmarnotrawionym czasem którego nie da się niestety cofnąć.

~gość
Homoseksualizm jest zboczeniem.
a jak wam wyszło że homo dostarcza więcej rozkoszy od współżycia hetero? Zazdrościcie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patryk Jaki jest super