Odpowiadasz na:
Patryk Jaki jest super

~Elżbieta
Temat dodał(a):
~Elżbieta -
Na początku nie miałam do niego przekonania. Myślałam, że Trzaskowski jest dobrym kandydatem, ale teraz po tym jak zachowuje się Patryk Jaki i co mówi nie mam wątpliwości na kogo będę w Warszawie głosować. Muszę jeszcze przekonać swojego męża. Patryk Jaki jest najlepszych kandydatem, super facet, odważny i elokwentny. Nadaje się na prezydenta Warszawy, takiego prezydenta moje miasto potrzebuje.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Patryk Jaki jest super

Napisał(a): Kinia223 -

tom100
Kinia223 Taaaa, Jaki wspaniałym kandydatem. Zmienia swoje stare poglądy, bo startuje na prezydenta Warszawy. Teraz jest bardzo tolerancyjny i nie zakaże parady równości, choć jeszcze niedawno uważał homoseksualizm za zboczenie. A jak wygra, sprowadzi swoją rodzinę i kolesiów i poobsadza na stanowiskach w Warszawie, tak jak to zrobił w Opolu.
...tylko krowa nie zmienia poglądów.
Polityk zmienia, gdy ma widoki na dobrą posadkę :)

ireneo Facet byle Jaki jak zdrowego ludzika spłodzić nie potrafi
Argument poniżej jakiegokolwiek poziomu.

~gość
Kinia223 Taaaa, Jaki wspaniałym kandydatem. Zmienia swoje stare poglądy, bo startuje na prezydenta Warszawy. Teraz jest bardzo tolerancyjny i nie zakaże parady równości, choć jeszcze niedawno uważał homoseksualizm za zboczenie. A jak wygra, sprowadzi swoją rodzinę i kolesiów i poobsadza na stanowiskach w Warszawie, tak jak to zrobił w Opolu.
Homoseksualizm jest zboczeniem.
No i jako prezydent Jaki pozwoli to zboczenie promować?

Napisał(a): ~gość -

ireneo Facet byle Jaki jak zdrowego ludzika spłodzić nie potrafi
Ty świnia, prostak i zwykły cham potrafi sięgnąć po taki argument.