2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115 tys.
  • Odpowiedzi849
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski (850)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski

Napisał(a): ~Ada -

~Teo
~gorzowski
~gość][cytat kogo=Ada777 Duda i Jaki reprezentują PIS a nie Polskę i Polaków.
Większość wybrała PIS ,więc jak jesteś nie kumata/ ty, to większość reprezentuję Dudę i Jakiego . Czy to tobie się podoba ,czy nie!
Kto dał radę wbić ci do łepetyny że 28% to więcej niż 72% które Pisu nie wybierała?
Ada777 umie tylko do 500+ policzyć. Procenty i ułamki to dla nie czarna magia.[/cyta Ty zakuty lbie nastepny egoista co sralby do wlasnego gniazda robiacy awantury i nie umiejacy przyjac prawdy , do jednego wora i w kosmos by oczyscic polske od falszywych baranow

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~tu urodzony -

Jak można takiego głupca wysyłać na reprezentanta Polski do Brukseli. To co mówi i tu i tam to świadczy że jest zakompleksionym , małym człowieczkiem który za przegraną z kretesem w wyborach na prezydenta Warszawy nie może się z tym pogodzić i opowiada takie brednie że zal słuchać.

Napisał(a): ~aaaa -

~Robert sama nie wiesz o czym piszesz nie przepijaj pieniedzy z 500 plus i wez sie za robote moze wtedy nie bedziesz miała siły pisac glupot
ty durnoto sam nie wiesz co piszesz a w szambie widac sam lezysz zreszta widac po twojej kulturze ale to tak potrafia tylko z PO wiadc faktycznie zapijaczony do mnie piszesz a 500 + nawet nie mam bo dzieci moje dorosle smrod alkoholowy nawet na odlegloosc czuje daremny sieroto , gdzie to takim pozwalaja zapijaczonym tutaj pisac chyc sie do roboty ale tej prawdziej a nie na kompie ublizac ludzim , Faktyucznie gdyby tu trzeżwi byli to moze tych glupot by pisali zachowam sie jak ty zamknij morde bo smierdzi

Reklama

Napisał(a): ~aaaa -

~Robert sama nie wiesz o czym piszesz nie przepijaj pieniedzy z 500 plus i wez sie za robote moze wtedy nie bedziesz miała siły pisac glupot
ty durnoto sam nie wiesz co piszesz a w szambie widac sam lezysz zreszta widac po twojej kulturze ale to tak potrafia tylko z PO wiadc faktycznie zapijaczony do mnie piszesz a 500 + nawet nie mam bo dzieci moje dorosle smrod alkoholowy nawet na odlegloosc czuje daremny sieroto , gdzie to takim pozwalaja zapijaczonym tutaj pisac chyc sie do roboty ale tej prawdziej a nie na kompie ublizac ludzim , Faktyucznie gdyby tu trzeżwi byli to moze tych glupot by pisali

Napisał(a): ~gość -

[cytat kogo=olacda]Trzaskowski na pewno nie reprezentuje Polaków.[/cytat. Panie Jaki, skoro ma Pan wiedzę, na czyje zlecenie działa p. Trzaskowski, to nie ujawnienie tego, jest zbrodnią na POLAKACH !!! To powie pan nam?? kto zleceniodawcą?? Nic więćej od pana nie chę. Chcę prawdy !!

Napisał(a): ~bolo -

~gość
Ada777 Duda i Jaki reprezentują PIS a nie Polskę i Polaków.
Większość wybrała PIS ,więc jak jesteś nie kumata/ ty, to większość reprezentuję Dudę i Jakiego . Czy to tobie się podoba ,czy nie!
A jak wygra Trzaskowski to też tak powiesz?

Napisał(a): ~abc -

janbuchcik Ada777 - ale cię porąbało. Ty musisz natychmiast się leczyć, bo inaczej czeka cię oddział zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. A co do wyborów to się ptasi bezmózgowcu mylisz na PIS-lam głosowało około 8 milionów ludzi a na PO i inne partie opozycyjne 9 milionów.
~gość][cytat kogo=Ada777 Duda i Jaki reprezentują PIS a nie Polskę i Polaków.
Ada777 - ale cię porąbało. Ty musisz natychmiast się leczyć, bo inaczej czeka cię oddział zamknięty w szpitalu psychiatrycznym. A co do wyborów to się ptasi bezmózgowcu mylisz na, PIS-lam głosowało około 8 milionów ludzi a na PO i inne partie opozycyjne 9 milionów.[cytat [/cytat] ty przyglupie chyc sie do roboty i aciebie to zamknac w tym wariatkowie i nie wypuszczac bo z tego co widac to nie dosc ze pijany to jeszczcze nacpany najlpeszy psychiatra ci nie pomoze to wlasnie tak wyglada kultura co popieraja to PO zioniesz nie nienawiscia idz sie napij jeszcze bo nie dasz rady a moze na pogotowie zadzwonic

Napisał(a): ~gienio39 -

~Polak Przegrał z kretesem w rywalizacji o fotel Prezydenta Warszawy, to teraz opowiada idiotyzmy jak większość pisowców. Ale to takie pis-owe opowiadać bzdury, oczerniać i kłamać.
Oj Jaki ale z ciebie ciebie baran i idiota
gienio 39
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski