2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115 tys.
  • Odpowiedzi849
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski (850)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski

Napisał(a): ~Stańczyk -

~xxx
~gość
Ada777 Duda i Jaki reprezentują PIS a nie Polskę i Polaków.
Większość wybrała PIS ,więc jak jesteś nie kumata/ ty, to większość reprezentuję Dudę i Jakiego . Czy to tobie się podoba ,czy nie!
HAHAHA ! Ta twoja niby większość to raptem około 30 % społeczeństwa uprawnionego do głosowania. I to tej ciemnej, która nic nie kuma i nic nie potrafi a tylko liczy na sponsoring z budżetu państwa, czyli tych zaradnych 70 %. To te 70 % obywateli w najbliższych wyborach pokaże tym pisowskim tumanom co o nich sądzi suweren.
[i][/i]CZY CI ZARADNI TO KSYWA OD KRĘTÓW I PRZEKRĘTÓW ???????

Reklama

Re: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski

Napisał(a): ~OldestWoman -

gość Jaka większość. Z tego co wiadomo pi wynikach wyborów to mniejszość. To ubecki sposób rozdziału mandatom dla post ubekom większość na która zresztą przestali się już powoływać. Myśleć proszę i fakty proszę a nie pobożne życzenia!
Na system obsadzania mandatów każdy narzeka ale jak dostanie się do władzy, zachowuje go bo ma nadzieję z niego skorzystać w następnych wyborach. W Polsce nie ma dziedziny życia, w której nie rządziłoby oszustwo, taka to i demokracja. Raczej demoSracja, do tego judaszowa, za srebrniki. I taki jaki też za one się udziela. Ideowiec, pomyślałby kto, zupełnie, jak Kaleta. W pisuarach same ideowe brylanty i kryształy.

Re: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski

Napisał(a): ~OldestWoman -

~Aga W czyim interesie działa Trzaskowski? W interesie kumpli, cwaniaków, w niemieckim interesie działa ten łachudra!!!! Zdławić polską inicjatywę, zabić polski przemysł, ogłupić naród za pomocą TVN, NEWSWEEKA, Polityki, GW, etc. Polacy są tak głupim narodem, o tak małym rozumku i krótką pamięcią, że strach! BRAWO, BRAWO stado baranów!!! Wybierzcie sobie Trzaskowskiego a potem eeeee................ Nie bez kozery istnieje powiedzenie "Polak mądry po szkodzie". Jak to jest możliwe, by w narodzie było tylu idiotów???????????????????????
Ty jesteś baranem naczelnym! Głupoty wyPiSujesz i epatujesz swoimi mądrościami. Może najpierw zapoznaj się z obowiązkami i prerogatywami urzędu prezydenta w Polsce, a potem wykrzykuj na forach. I dobrze radzę, zluzuj majty bo sobie krzywdę zrobisz.

Re: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski

Napisał(a): ~OldestWoman -

~konduktor
Ada777 Duda i Jaki reprezentują PIS a nie Polskę i Polaków.
a ciebie kto reprezentuje? koza sorosa?
No właśnie nikt. Ponieważ nie jestem pisosrańcem, nie reprezentuje mnie nikt. Bo prezydent jest prezydentem pisuarów i tylko dla nich ma propozycje i nimi się przejmuje. Reszta się nie liczy. To ja za takiego prezydenta podziękuję.

Re: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski

Napisał(a): Lubuszanin -

ByleJaki nawet nie umie honorowo przegrać, więc teraz obszczekuje i opluwa. To chyba dla członków PiSuarowej sekty standard jak pamiętne 1 : 27 "Broszki" . Ogólnie to pojęcie honor jest im. Wierzę że przyjdzie taki moment gdy Alkaczino wraz z całą swoją przestępczością zorganizowaną znajdą zasłużony finał w sądzie a następnie nie mniej zasłużone wieloletnie pobyty w zakładach karnych o zaostrzonym rygorze. PiS oczywiście powinien zostać zdelegalizowany. Mienie które w trakcie grabienia Polski przywłaszczyli powinno zostać zarekwirowane. Tak zwana TVP powinna zostać "zaorana" lub totalnie posprzątana z łajna jakie się tam nazbierało. I obsadzona rzetelnymi ludźmi będącymi fachowcami z twardym kręgosłupem... A tak w ogóle po tej "dobrej zmianie" czeka Polskę ciężka odbudowa , prawie jak po wojnie.... Cóż niektórzy z nas tak zagłosowali ....
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patryk Jaki o tym, w czyim interesie działa Rafał Trzaskowski