13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń119
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +24
13 ppt ?

Patryk Jaki wziął pod lupę willę Wojciecha Jaruzelskiego (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Patryk Jaki wziął pod lupę willę Wojciecha Jaruzelskiego

Napisał(a): buc1 -

,,Kiedy przyjdą podpalić dom, dom, w którym mieszkasz". Nie wiem, czy możemy się czuć bezpiecznie w naszych domach. To typowo polityczna zagrywka. Jaruzelscy już odeszli z tego świata, a obecnym właścicielem domu jest jedyna ich córka. Dom nie jest willą, a zwykłym domem na dzisiejsze czasy, Jaruzelski wykupił go zgodnie z obowiązującymi ówcześnie przepisami. Uczyłem się i jest, to istota prawa, że ,, prawo nie działa wstecz", ale jak widać w PiS działalności, a w polityczniej zemście wszystko wolno. Strach żyć w takim kraju, w którym pod byle pretekstem władza może pozbawić człowieka domu i całego dorobku. Co będzie kiedy kiedy członkowi PiS, spodoba się twoja działka, czy dom i znajdzie pretekst, żeby go przejąć, przecież pretekst zawsze się znajdzie. Dotychczasowo PiS działa niby w interesie pokrzywdzonych obywateli, ale widać już polityczną zemstę. Co będzie dalej??

INTERIA.PL

Re: Patryk Jaki wziął pod lupę willę Wojciecha Jaruzelskiego

Napisał(a): buc1 -

gość No to może Jaki zainteresuje sie willa Cesarza, też za bezcen ja kupił?No ale do tego trzeba mieć jaja...
Oczywiście, ale w ten sposób można zabrać każdemu cały dobytek życia. Zawsze znajdzie się dziadek, albo pradziadek, który robił coś źle w przeszłości, bo tak uzna obecna władza. To do tego potrzebne są sądy partyjne i wszelkie komisje.

Napisał(a): taie -

buc1
gość No to może Jaki zainteresuje sie willa Cesarza, też za bezcen ja kupił?No ale do tego trzeba mieć jaja...
Oczywiście, ale w ten sposób można zabrać każdemu cały dobytek życia. Zawsze znajdzie się dziadek, albo pradziadek, który robił coś źle w przeszłości, bo tak uzna obecna władza. To do tego potrzebne są sądy partyjne i wszelkie komisje.
Tu zgoda całkowita - tak postępowały "Trybunały Ludowe" a pretekstem może być że mój dziadek służył w CK Austrii.

Napisał(a): yeti48 -

taie
buc1
Tu zgoda całkowita - tak postępowały "Trybunały Ludowe" a pretekstem może być że mój dziadek służył w CK Austrii.
Jeśli znajdziesz dokumenty, bezwzględnie stwierdzające, że Twój dziadek został siłą wcielony do CK armii, a potem prowadził w niej działalność opozycyjną robiąc na przykład podkop w Forcie 49 i piłując iglice tamtejszych dział, może komisja jakiego takiego nic Wam nie zabierze :)

Napisał(a): taie -

yeti48
taie
buc1
Jeśli znajdziesz dokumenty, bezwzględnie stwierdzające, że Twój dziadek został siłą wcielony do CK armii, a potem prowadził w niej działalność opozycyjną robiąc na przykład podkop w Forcie 49 i piłując iglice tamtejszych dział, może komisja jakiego takiego nic Wam nie zabierze :)
W forcie 49 ?
Fortów pancernych było XII a reszta to były łącznikowe - a jak udowodnię że jest tak jak piszesz to mnie oskarżą że działałem na rzecz Rosji .
Co by nie zrobił to d*** z tyłu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Patryk Jaki wziął pod lupę willę Wojciecha Jaruzelskiego