619
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50 tys.
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +136
619 ppt ?

Pawłowicz staje w obronie Wałęsy? Co tu się zadziało? (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pawłowicz staje w obronie Wałęsy? Co tu się zadziało?

Napisał(a): apollo87 -

Polityka coraz częściej dzieje się na mediach społecznościowych. To tam w różnych miejscach pojawiały się zdjęcia Wałęsy podczas zabiegów medyczno-rehabilitacyjnych - często w wodzie i odpowiednio do sytuacji skąpym stroju. Publikowały je osoby próbujące najwyraźniej zdyskredytować Lecha i wywołały mnóstwo kpin.

Prezydent znalazł jednak zupełnie niespodziewanego obrońcę. Oto pod jednym z twitterowych wpisów ze zdjęciami słynna z ostrego języka była posłanka Krystyna Pawłowicz napisała:

Niezależnie jak się ocenia L. Wałęsę, to robienie mu zdjęć w czasie trwania jego zabiegów zdrowotnych, w różnych niezręcznych sytuacjach, robionych zapewne przez obsługę, jest bardzo NIEETYCZNE...

Dodała też (już w mniej miłym tonie), że nie ma co pomagać Wałęsie w dalszym kompromitowaniu się.

Co by nie mówić, stało się tu coś niespotykanego. Solidarność polityków wieku dojrzalszego? Próba mostu między stronami? Czy może jednak zwykła ludzka przyzwoitość?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Pawłowicz staje w obronie Wałęsy? Co tu się zadziało?

Napisał(a): Air842 -

Troche to niezrecznie ..i dlaczego ? bo swinie ,dranie .lobuzy pozwalaja sobie na zbyt wiele.. jak Diane (Anglia ( sfotografowano w fittnes studio to zarzyczyla sobie odszkodowania ,,Panie Walesa nich Pan pozwie to obrzydliwa rehabilitaacje do sadu

Re: Pawłowicz staje w obronie Wałęsy? Co tu się zadziało?

Napisał(a): gość -

uni i apollo87 to konta pracownikow kontraktowych Interii, na funkcji platnego moderatora dyskusji internetowych, czyli tworza kontrowersyjne tematy, aby ludzie o IQ malpy brali sie za kudly. Sami nie uczestnicza w dyskusji a tylko smieja z idiotow, ktorzy jak niewolnicy, sprytnie sprowokowani, darmowo pracuja na zyski Interii a funkcyjnym na wysoka pensje.
Ich tematy maja fikcyjnie symulowac prawdziwego usera forum i zazwyczaj sa promowane na Glownej Interii, wiec temu wystepuje nagly zalew lemingowatych malp z newsowej czesci portalu. Forum przez reklamiarzy, hejterow i trolli, ktorzy na Interii sa od zawsze pod ochrona jest wymarle.
Sprawdzcie na ich kontach ile maja zalozonych tematow a ile odpowiedzi i jakich.
:-D erick
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pawłowicz staje w obronie Wałęsy? Co tu się zadziało?