740
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47 tys.
  • Odpowiedzi137
  • Ocen na +498
740 ppt ?

Pawłowicz stanie przed sądem? (138)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pawłowicz stanie przed sądem?

Napisał(a): ~obserwator -

Krystyna Pawłowicz to postać dyskusyjna i wzbudzająca kontrowersje. Tym razem jednak za swoje wypowiedzi może odpowiedzieć przed sądem. Za co? Za posty skierowane do Izabeli Pek zamieszczone na Twitterze. )Jeszcze niedawno Polska żyła ujawnionym romansem Stanisława Pięty i Izabeli Pek. Kobieta twierdziła, że została uwiedziona i porzucona przez posła) Kilka dni temu Pek stworzyła zbiórkę na uratowanie psa, po wrzuceniu linku do aukcji odezwała się Pawłowicz..:
Niech pani to zastawi, bo szkodzi pani potrzebującym pomocy… –

Jak powiedziała Pek dla jednego z portali: Nie daruję jej, bo szczuje na mnie hejterów. To jest nie do zniesienia. Pod jej wpisem ludzie zaczęli mnie porównywać do Hitlera, rozumie pan? Znów wypowiadają mi wojnę. Pani Pawłowicz zadarła z niewłaściwą osobą. Nie pozwolę sobie, żeby mnie opluwano i szkalowano, bo na swoje dobre imię pracowałam przez lata

Zapewnia, że od dawna pomaga zwierzętom i nie pozwoli sobie na takie uwagi. - Nie jestem bogata, ale oddawałam zwierzętom wszystko, co mam. Pomagałam, jak mogłam. A pani Pawłowicz pisze takie rzeczy? Mnie krew zalała! Ja i tak od czterech miesięcy mam wystarczająco zrujnowane życie

Pek chce pozwać Pawłowicz, domaga się od posłanki zadośćuczynienia w wysokości uposażenia poselskiego, czyli 9892, 30 zł i przeprosin..
INTERIA.PL

Re: Pawłowicz stanie przed sądem?

Napisał(a): taie -

Dajcie tej biednej kobiecinie spokój - ona nie wie co czyni i jako osoba nie w pełni zdrowa - zgodnie z KK nie odpowiada za swoje czyny,
Miejcie pretensje do tych co na nią głosowali.

Napisał(a): ~Wrrr -

~zozo Może w tym wpisie nie ma nic złego, ale jednak podburzyła Internautów! A inna sprawa, że Pawłowicz już dawno ktoś powinien utrzeć nosa!
Gdyby za samo podburzanie internautów groził sąd, to wszystkie media i połowa celebrytów poszłyby siedzieć.

Napisał(a): ~no i dobrze -

Pawłowicz powinna już tyle razy w sądzie stać... że dziwie się , iż jeszcze siedzi na swoim stołku.[b][/b]

Przestępstwo zniewagi popełnia ten kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła (art. 216 K.k.). Zniewaga może przybrać formę np. epitetu słownego czy choćby obelżywego gestu. Podobnie jak w przypadku zniesławienia sprawca podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

cytathttp://www.pr(...)ne.html

Napisał(a): ~olllo -

~Wrrr
~zozo Może w tym wpisie nie ma nic złego, ale jednak podburzyła Internautów! A inna sprawa, że Pawłowicz już dawno ktoś powinien utrzeć nosa!
Gdyby za samo podburzanie internautów groził sąd, to wszystkie media i połowa celebrytów poszłyby siedzieć.
i dobrze.

Napisał(a): ~prawnik -

mn10 jesli nie widzisz nic zlego to jestes slepa. jestes prymitywna maciora tak jak pawlowicz i tyle w temacie
To za takie wpisy zniesławiające poseł wyzwiskiem ("maciora") trafi ktoś przed sąd, mam nadzieję, że pani Pawłowicz wygra bez gadania, nigdzie w UE nie ma takiej anarchii i bezkarności w mediach i życiu publicznym, wolność ma prawne granice,

Napisał(a): ~gość -

~gość Nie widzę nic złego we wpisie Pani Pawłowicz a Panią Pek internauci ocenili tak, jak sobie na to zasłużyła,,,
Zgadzam się z Tobą. Nie lubię Pawłowicz lecz uważam, że obie panie są siebie warte. Chociaż działają na innym gruncie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pawłowicz stanie przed sądem?