Odpowiadasz na:
Paznokcie hybrydowe - opinie

Andziaaa1
Temat dodał(a):
Andziaaa1 -
Hej! Chciałabym poznać wasze opinie odnośnie noszenia hybryd. Nosicie, a jeżeli tak to chodzicie do kosmetyczki czy same robicie sobie w domu za pomocą specjalnego zestawu? Zastanawiam się co ile powinno się robić przerwę w ich noszeniu, bo z jednej strony wiem, że jest to potrzebne ze względu na niszczące się paznokcie ale z drugiej strony, gdy je ściągnę to wszystkie paznockie będą tak miękkie, że się połamią... ;/

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Paznokcie hybrydowe - opinie

Napisał(a): carolinka -

Gdyby nie hybrydy to chyba nigdy bym nie miała długich, zadbanych i przede wszystkim pomalowanych paznokci :) ciężko jest czas zorganizować na malowanie paznokci zwykłym lakierem co tydzień, ze względu na dwoje małych dzieci i to w dodatku rok po roku ;) natomiast hybrydę robię co 3-4 tygodnie, dzięki świetnym produktom od Makear, wszystko trzyma się idealnie do kolejnej zmiany kolorku.

Re: Paznokcie hybrydowe - opinie

Napisał(a): ~Stonek -

Moje koleżanki jak i ja sama zazwyczaj mamy hybrydy i spisują się dobrze, także śmiało mogę polecić. Jeżeli będziesz również chciała wykonać je samodzielnie z przyjaciółkami w domu bądź planujecie otworzenie własnego salonu to warto zajrzeć do sklepuhttps://www.f(...)ory.pl/ w którym sama zaopatruję się w akcesoria, lakiery oraz żele i naprawdę polecam ze względu na jakość oraz bardzo przystępne ceny.

Re: Paznokcie hybrydowe - opinie

Napisał(a): gość -

U mnie sprawdzają się lakiery z makeAr . Świetnie się nakładają i trzymają z 3-4 tygodnie .