61
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń576
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +-9
61 ppt ?

paznokcie hybrydowe- warto zrobić? (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

paznokcie hybrydowe- warto zrobić?

Napisał(a): Gość -

Rozważam zrobienie sobie paznokci hybrydowych. Moje są w opłakanym stanie i ciągle się łamią. Słyszałam, że dzięki hybrydzie można wyhodować ładne i długie pazurki, jednak boję się, że w moim przypadku może to zadziałać w drugą stronę i jeszcze bardziej zniszczy to moją płytkę. Jak to jest z tą hybrydą???
INTERIA.PL

Reklama

Re: paznokcie hybrydowe- warto zrobić?

Napisał(a): Klara26 -

Miałam ten sam problem, a dodatkowo zdarzało mi się obgryzać :/ Chciałam zrobić hybrydę. Bo będą bardzo ładne i odrosną zwykłe. Byłam w salonie kosmetycznym i Pani mi odradziła :( Powiedziała, że jeśli nie mam naturalnych ładnych paznokci to hybryda mi nie pomoże. Poradziła kupić dobrą odżywkę (ok.15 zł) i nią pod reperować ich stan i dopiero wtedy zgłosić się na ewentualną hybrydę. Gdyby nie dodatkowe problemy, które nasiliły obgryzanie to bym miała naturalne, mocne i zdrowe paznokcie.... Polecam więc odżywkę.
I doceniam Panią z tego salonu, która mi dobrze doradziła, a nie poprzez chęć czystego zarobku ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

Jasne, że warto zrobić hybrydy. Jak tylko mam czas na kosmetyczkę to korzystam z tego rozwiązania, bo wiadomo że efekt wooow utrzymuje się dłuzej niz w przypadku zwykłego lakieru do paznokci. Chociaż nie powiem jeśli chodzi o lakiry astora lub sally hansen to jestem z nich zadowolona.

gość Jasne, że warto zrobić hybrydy. Jak tylko mam czas na kosmetyczkę to korzystam z tego rozwiązania, bo wiadomo że efekt wooow utrzymuje się dłuzej niz w przypadku zwykłego lakieru do paznokci. Chociaż nie powiem jeśli chodzi o lakiry astora lub sally hansen to jestem z nich zadowolona.
Przekonałam się i też już mam na swoich paznokciach hybrydki :) są super!

Reklama

Napisał(a): gość -

tez kiedys miałam podobne przemyślenia do Twoich, aż w końcu poszłam do kosmetyczki na hybrydy i przepadlam, od tego czasu robię systematycznie co około 2tyg. ogólnie lakier semilac wytrzymuje na moich paznokaciach długo, nistety rosną mi paznokcie i robie nowy mani ze względu na duże odrosty ;/

Ja byłam raz na hybrydach i generalnie długo się trzymają i lakier jest trwały, a po zwykłych odpada mi na drugi, trzeci dzień... Tylko niestety hybryda niszczy trochę paznokcie, ja miałam po zdjęciu bardzo osłabione, jak nigdy
« Wróć do tematów
Do góry strony: paznokcie hybrydowe- warto zrobić?