60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +74
60 ppt ?

PEDOFILIA W KOŚCIELE PRZERAŻAJĄCY RAPORT (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PEDOFILIA W KOŚCIELE PRZERAŻAJĄCY RAPORT

Napisał(a): buc1 -

Nawet 1000 - dzieci mogło paść ofiarami przemocy księży pedofilów ze stanu Pensylwania w ostatnich 70 - ciu latach. Raport ma 1400 stron i mówi o ohydnych praktykach, zaangażowanych mogło być w nie nawet 300 duchownych. Śledztwo prowadzone było przez społeczny zespół ekspertów, który został powołany przez prokuraturę, prace trwały. 18 - miesięcy. Przeanalizowano 2 mln tajnych dokumentów, z których wynika, że duchowni znęcali się na swoich ofiarach w sposób okrutny. Jeden z księży dopuszczał sié gwałtu na pięciu dziewczynkach będących siostrami, najmłodsza dziewczynka miała 1, 5 roku. Inny duchowny gwałcił 10 letniego chłopca doprowadzając do uszkodzenia kręgosłupa, co spowodowało wcześniejszą śmierć. Odnotowano bestialski przypadek - gdzie grupa duchownych zmuszała nastolatka do losowania na nago i fotografowała się na tle sceny ukrzyżowania Chrystusa. Zgodnie z danymi organizacji, odpowiedzialność biskupów ( Biszhop Accountability) w latach 1950 - 2016 w USA około 6721 księży dopuściło się molestowania dzieci. Czy ci księży wierzą w jakiegoś Boga? Moim zdaniem nie. Grupa śledczych nie miała na celu ukarania duchownych, lecz pikazania światu gigantycznych rozmiarów problemu zboczonych księży, którzy żyją w rozkoszach i są bezkarni. W Polsce przydałby się taka komisja. Jak młodzież ma uwierzyć w istnienie Boga - od takich ludzi.
INTERIA.PL

Re: PEDOFILIA W KOŚCIELE PRZERAŻAJĄCY RAPORT

Napisał(a): taie -

madox66 A myślicie że u nas było,jest i będzie inaczej? Może kiedyś ten Naród wstanie kiedyś z kolan.
Nieprędko !
Kler pomaga utrzymać władzę a że przy okazji strzyże owce i barany ?
To nie ważne już kiedyś Urban powiedział że rząd się wyżywi.
A małe owieczki są miłe w dotyku i tak fajnie się je głaszcze.

Reklama

Re: PEDOFILIA W KOŚCIELE PRZERAŻAJĄCY RAPORT

Napisał(a): ~robert -

odsunąć księży od katechezy dać godziny świeckim.A po wyświęceniu powinno obcinać im jądra n a znak poświecenia i powołania do służb y duszpasterskiej może w miastach dotarła cywilizacja ale wieś ciągle jest zacofana.

Reklama

Reklama

Re: PEDOFILIA W KOŚCIELE PRZERAŻAJĄCY RAPORT

Napisał(a): pintapalec -

Kościół rzymskokatolicki na Świecie i w Polsce a NSDAP..
Szybkie i krótkie porównanie:
NSDAP (Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników), niemiecka narodowosocjalistyczna partia polityczna działająca na terenach niemieckich od 1919 z przerwami do 1945 roku . Uznana za organizację zbrodniczą w sławnym procesie norymberskim. Partia ta za swój główny cel obrała sobie supremację "narodów nordycko- germańskich" kosztem innych narodów oraz całkowitą likwidację z życia publicznego osób pochodzenia żydowskiego, słowiańskiego, romskiego, homoseksualistów i osób niepełnosprawnych. Odpowiedzialna za śmierć 6 milionów Żydów, Polaków, Romów, homoseksualistów i osób niepełnosprawnych. Okupant Polski w latach 1939-1945r.
.........................................................
Krk (Kościół rzymsko katolicki), żydowska organizacja polityczno-religijna, działająca początkowo na terenach dzisiejszego Izraela, północnej Afryki, bliskiego wschodu a potem rozrastając się na terenie Cesarstwa Rzymskiego. Od początku istnienia jej głównym celem była supremacja swojego wyznania kosztem innych wyznań oraz całkowita likwidacja z życia publicznego osób pochodzenia żydowskiego, innowierców, ludzi nauki i osób o innej orientacji seksualnej. Odpowiedzialna za śmierć 30 milionów osób tylko w Ameryce Południowej i Północnej, śmierć setek tysięcy osób podczas inkwizycji i wspieranie takich organizacji zbrodniczych jak NSDAP. W czasach dzisiejszych odpowiedzialna za śmierć milionów osób w Afryce z powodu chorej indoktrynacji polegającej głównie na przekonaniu głodujących i chorujących afrykańczyków do wrogiej postawy wobec jakiejkolwiek antykoncepcji co w konsekwencji prowadzi do ogromnej liczby śmierci z powodu zarażeń AIDS/HIV oraz zbyt wysokiego przyrostu naturalnego, który pogłębia zjawisko głodu. Krk uwikłany jest także w ohydne próby ukrywania na światową skalę przypadków pedofilii i alkoholizmu wśród duchownych. Znana także od wieków jako największy wyzyskiwacz biedoty i naiwnych oraz narzędzie włodarzy to krępowania społeczności. Stały okupant Polski od 966 roku.

Zastanawiam się czasem czy tylko ja widzę to ogromne podobieństwo i czy tylko ja nie rozumiem tolerancji jaką jest obdarowywany zbrodniczy Kościół rzymsko katolicki? Zbrodniczy do tego stopnia, że przewyższa swoim okrucieństwem hitlerowców i stalinowców razem wziętych?

""Z religią i bez niej dobrzy ludzie zachowują się dobrze, a źli – źle; ale żeby dobry człowiek czynił zło – do tego potrzeba religii. — Steven Weinberg
« Wróć do tematów
Do góry strony: PEDOFILIA W KOŚCIELE PRZERAŻAJĄCY RAPORT