762
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi83
  • Ocen na +0
762 ppt ?

penis największy kompleks faceta? (84)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: penis największy kompleks faceta?

Napisał(a): gość -

gość a Ja mam na około 12 cm i wielki kompleks:( miałem pewna dziewczyne i po moim pierwszym razie chodziliśmy ze sobą ale raz na grillu u znajmomych upiła się zeszlo na temat penisów i ich długości i chlapnęła ze mój ma lekko powyżej 10 cm:( wszyscy zaczeli się smiac i mam tego dosyć już nigdy nie będę tego robil z kobieta
jak kobieta bedzie Cie naprawde kochala nie bedzie zwracala uwagi na dlugosc penisa ,to jakas glupia idiotka ,kobieta normalna nie chwali sie co robi w lozku i nie krytykuje ,po prostu nie trafiles na odpowiednia .W milosci nie tylko penis ma znaczenie POZDRAWIAM EWA

Reklama

Reklama

Reklama

zuza02 Panowie, jak to jest ... ?
Jestem po lekturze wywiadu z seksuologiem Lwem Starowiczem, który przyznaje że wielkość penisa to powód kompleksów wielu mężczyzn. Podobno faceci decydują się na operacje, jeśli długość można zwiększyć o zaledwie 2 cm. Wielu robi to w tajemnicy przed swoimi partnerkami.
To wszystko prawda? Panowie, po co? I skąd ten kompleks?
no nie wiadomo skąd ten kompleks - też tego nie rozumiem

mam małego, ale chyba lepiej mieć małego niż kompleks małego - to drugie może być zabójcze dla innych, zwłaszcza jak się odreagowuje na drodze na pieszych albo rowerzystach

INTERIA BLOKUJE MOZLIWOSC ZAMIESZCZANIA KOMENTARZY. Ten komentarz pod wypowiedzia Tuska probuje zamiescic od godziny- "TERAZ ZOSTALA MU JUZ TYLKO PR i nieustajaca kampania wyborcza na ktora juz kase sobie wzial z naszych przyszlych emerytur. Spece od wizzerunku zaraz go skoryguja, bo on sam jest kompletnym ignorantem i na niczym sie nie zna. Kiedy przeczytalem stenogramy z jego rozmow min z rodzicami 6 latkow, to on jest nie tylko malointeligentnym ignorantem ale przede wszystkim chamem i prostakiem i tym chamstwem ucina merytoryczna rozmowe. "" TAK WLASNIE WYGLADA REALNE POparcue dla ryzej bandy.

gość Mój problem jest w drugą stronę. Żona odeszła ode mnie rok temu z powodu mojego wielkiego penisa. Przed ślubem kilka razy próbowaliśmy współżycia, ale była to tylko zabawa, bez pełnego zbliżenia. Po ślubie kilka razy ją, jak powiedział ginekolog , rozerwałem . Wybrałem się do niego po poradę dla siebie, co mamy robić, aby nie było problemów. Kazał mi się rozebrać i powiedział, że niestety, natura obdarzyła mnie "ponadpodręcznikową obfitością" przyrodzenia i w zasadzie nie udzielił żadnej rady. Żona kilka razy leżała w szpitalu, tam jej personel dokuczał i za plecami się wyśmiewał, w konsekwencji odmówiła mi zdecydowanie współżycia. Złożyliśmy wspólny pozew i ... rozeszliśmy się. Ja ją bardzo kochałem i kocham nadal, ale wiem, że nie będzie moja. Tylko, co ja mam teraz zrobić? Zaczynam bać się kobiet, bo co będzie, jak znajdziemy się w łóżku?
napiszesz do mnie?

[cytat kogo=gość][cytat kogo=gość]Mój problem jest w drugą stronę. Żona odeszła ode mnie rok temu z powodu mojego wielkiego penisa. (...)

Chłopaków też lubisz? To daj znać, chętnie Ci się wypnę ;) I obiecuję że nie będzie problemów z rozrywaniem. Lubię wielkie penisy :)

Kochani jakiś czas temu koleżanka poleciła mi człowieka który miał mi pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. No i tak się stało, schudłam 35 kilo!!! Zajęło mi to ok 6 miesięcy ale warto było. Polecam tego człowieka!!! Znajdziecie go na facebooku wpisując dieta trening suplementacja. Dziękuję !!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najwiekszy penis
  • bielactwo penic
  • poka prnisa z bielactwem
  • bielactwopenisa
  • bielactwo penis
  • kompleks penisa
  • bielactwo penisa
Do góry strony: penis największy kompleks faceta?