13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +36
13 ppt ?

Piątka Schetyny do Kaczyńskiego. Ciekawe nawet. (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Piątka Schetyny do Kaczyńskiego. Ciekawe nawet.

Napisał(a): ireneo -

1. Co jeszcze musi się stać żeby wymienić panią minister edukacji?
2. „Kiedy zaczniecie godnie traktować nauczycieli?”. – Kiedy przestanie na nich szczuć wasza haniebna machina propagandowa, zwłaszcza telewizja publiczna, na którą daliście już ponad 2 mld złotych z kieszeni podatników?
3. Czy rozkład przemysłu obronnego i upadek polskiego wojska to nie jest wystarczający powód do dymisji Ministra Obrony Narodowej?
4. jak prezes Prawa i Sprawiedliwości zamierza rozliczyć Antoniego Macierewicza ze śledztwa smoleńskiego. – I kiedy przeprosicie naród za opowiadane przez lata kłamstwa o zamachu?
5. Czy akceptuje Pan słowa Grzegorza Biereckiego, senatora PiS, że będziecie oczyszczać Polskę z ludzi niegodnych? A jeśli nie, to czy wystarczy panu odwagi, aby za tę haniebną, na granicy faszyzmu, wypowiedź, usunąć Biereckiego z partii?
(Skrócone cytowane ).
Można by zadać więcej, ale przecież i na te nie odpowie, jak na wezwania sądowe w sprawie Srebrnej.
INTERIA.PL

Re: Piątka Schetyny do Kaczyńskiego. Ciekawe nawet.

Mmotylek Gdzie ta piątka? Przez 8 PO lat nie było nawet sensownej jedynki.
Mam tłumaczyć tytuł? No nie. Ostatni raz i już nie wchodź w moje tematy, bo nie dla ciebie.
Pan Schetyna zadał Kaczyńskiemu pięć pytań. wymienione skrótowo. każdy może sobie klepnąć i odszukać. Z bogiem synu.

Reklama

Napisał(a): Irekciapek -

Wytłumacz mi w takim razie po co utworzyła się Koalicja Europejska ? Dla jednego "karzełka" potrzeba było zjednoczyć wszystkie partie, które (gdyby ) po wygranych wyborach sobie do gardeł skoczą. Jak to było w filmie "sztos" - pić (grać i politykę uprawiać ) to trza "umić". PO, SLD i PSL pozwoliły się ograć "karzełkowi" :) Pojawiła się Nowoczesna i KOD i d....pa. Nigdy nie popierałem PiS, ale mam szacunek do J.Kaczyńskiego za to jak ograł całą scenę polityczną w Polsce. Takiego polityka jak Kaczyński Polska dorobi się może za 200 lat.

Irekciapek Wytłumacz mi w takim razie po co utworzyła się Koalicja Europejska ? Dla jednego "karzełka" potrzeba było zjednoczyć wszystkie partie, które (gdyby ) po wygranych wyborach sobie do gardeł skoczą. Jak to było w filmie "sztos" - pić (grać i politykę uprawiać ) to trza "umić". PO, SLD i PSL pozwoliły się ograć "karzełkowi" :) Pojawiła się Nowoczesna i KOD i d....pa. Nigdy nie popierałem PiS, ale mam szacunek do J.Kaczyńskiego za to jak ograł całą scenę polityczną w Polsce. Takiego polityka jak Kaczyński Polska dorobi się może za 200 lat.
Jeśli tak trudbno odnieść się do tematu, to najłatwiej nic w nim nie PiSać, gdyż wszystko będzie trollowaniem. Post jest niemerytoryczny, załóż sobie temat a nie twórz takiego w cudzym temacie

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Piątka Schetyny do Kaczyńskiego. Ciekawe nawet.