Odpowiadasz na:
Piątka Schetyny do Kaczyńskiego. Ciekawe nawet.

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
1. Co jeszcze musi się stać żeby wymienić panią minister edukacji? 2. „Kiedy zaczniecie godnie traktować nauczycieli?”. – Kiedy przestanie na nich szczuć wasza haniebna machina propagandowa, zwłaszcza telewizja publiczna, na którą daliście już ponad 2 mld złotych z kieszeni podatników? 3. Czy rozkład przemysłu obronnego i upadek polskiego wojska to nie jest wystarczający powód do dymisji Ministra Obrony Narodowej? 4. jak prezes Prawa i Sprawiedliwości zamierza rozliczyć Antoniego Macierewicza ze śledztwa smoleńskiego. – I kiedy przeprosicie naród za opowiadane przez lata kłamstwa o zamachu? 5. Czy akceptuje Pan słowa Grzegorza Biereckiego, senatora PiS, że będziecie oczyszczać Polskę z ludzi niegodnych? A jeśli nie, to czy wystarczy panu odwagi, aby za tę haniebną, na granicy faszyzmu, wypowiedź, usunąć Biereckiego z partii? (Skrócone cytowane ). Można by zadać więcej, ale przecież i na te nie odpowie, jak na wezwania sądowe w sprawie Srebrnej.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Piątka Schetyny do Kaczyńskiego. Ciekawe nawet.

Napisał(a): Irekciapek -

Wytłumacz mi w takim razie po co utworzyła się Koalicja Europejska ? Dla jednego "karzełka" potrzeba było zjednoczyć wszystkie partie, które (gdyby ) po wygranych wyborach sobie do gardeł skoczą. Jak to było w filmie "sztos" - pić (grać i politykę uprawiać ) to trza "umić". PO, SLD i PSL pozwoliły się ograć "karzełkowi" :) Pojawiła się Nowoczesna i KOD i d....pa. Nigdy nie popierałem PiS, ale mam szacunek do J.Kaczyńskiego za to jak ograł całą scenę polityczną w Polsce. Takiego polityka jak Kaczyński Polska dorobi się może za 200 lat.

Napisał(a): ireneo -

Mmotylek Gdzie ta piątka? Przez 8 PO lat nie było nawet sensownej jedynki.
Mam tłumaczyć tytuł? No nie. Ostatni raz i już nie wchodź w moje tematy, bo nie dla ciebie.
Pan Schetyna zadał Kaczyńskiemu pięć pytań. wymienione skrótowo. każdy może sobie klepnąć i odszukać. Z bogiem synu.

Reklama

Napisał(a): ireneo -

1. Co jeszcze musi się stać żeby wymienić panią minister edukacji?
2. „Kiedy zaczniecie godnie traktować nauczycieli?”. – Kiedy przestanie na nich szczuć wasza haniebna machina propagandowa, zwłaszcza telewizja publiczna, na którą daliście już ponad 2 mld złotych z kieszeni podatników?
3. Czy rozkład przemysłu obronnego i upadek polskiego wojska to nie jest wystarczający powód do dymisji Ministra Obrony Narodowej?
4. jak prezes Prawa i Sprawiedliwości zamierza rozliczyć Antoniego Macierewicza ze śledztwa smoleńskiego. – I kiedy przeprosicie naród za opowiadane przez lata kłamstwa o zamachu?
5. Czy akceptuje Pan słowa Grzegorza Biereckiego, senatora PiS, że będziecie oczyszczać Polskę z ludzi niegodnych? A jeśli nie, to czy wystarczy panu odwagi, aby za tę haniebną, na granicy faszyzmu, wypowiedź, usunąć Biereckiego z partii?
(Skrócone cytowane ).
Można by zadać więcej, ale przecież i na te nie odpowie, jak na wezwania sądowe w sprawie Srebrnej.

Reklama