42
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń109
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +0
42 ppt ?

Piękna na Sylwestra (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Piękna na Sylwestra

Napisał(a): Gość -

Spoko dla mnie to tez trochę brzmi jak jakieś zaklęcie z Harry'ego Potter'a, ale jak działa to chyba nie ważne jak się nazywa. W sumie to nie my jesteśmy od tego, żeby wiedzieć co i jak tylko Panie kosmetyczki, a one na tym to się już na pewno znają. No ewentualnie z ciekawości mogę się zapytać co i jak :)
INTERIA.PL

Gość To dobry pomysł, żeby pójść na jakieś oczyszczanie z "odmładzaniem" przed Sylwestrem. Tylko gdzie i za ile??
Zależy gdzie mieszkasz.. Ja jestem z Warszawy więc jak już wspomniałam bardzo polecam Galerię Odnowy. W stolicy jest ich całe mnóstwo i często ceny są dosyć wygórowane. Chociaż czasami warto zapłacić za świetną obsługę i jakość zabiegu :)

tickyticky
babeczka07 @tickyticky
Chodzę tam od kilku miesięcy ale na pewno polecam peelingi. Robię sobie je co miesiąc, najbardziej lubie kawitacyjny (oczyszczający) i z sonoforezą (ultradzwięki). Świetnie skóra wygląda. Jestem naprawdę zadowolona. No i oczywiście masaże :) Relaksacyjny jest boooooski! Bańki chińskie i masaż antycellulitowy też jest bardzo przyjemny.
W połowie nie mam pojęcia o czym mówisz, ale brzmi to bardzo wyszukanie. Ja może ...nie wiem zgłupiałam >.< ...chyba najlepiej będzie jak tam po prostu wpadnę jutro po pracy zapytam się co Panie mi proponują i od razu umówię się na konkrety termin. Na szczęści jest to nie daleko mojej pracy :)
Peeling kawitacyjny polega na dokładnym oczyszczeniu skóry i a sonoforeza to zabieg na twarz z ultradźwiękami, można tak zrobić maseczkę albo peeling. Super sprawa :)

To jest jakiś komplet czy albo to albo to??? Ja w sumie nie mogłabym podda się masażu stóp, bo mam łaskotki ale dłoni, albo twarzy z jakimiś olejkami o nieziemskich zapachach...ahhh rozmarzyłam się. Muszę sprawdzić ile taka przyjemność kosztuje.

Nie, nie :) To były dwa różne masaże. Mają w Galerii dosyć bogatą ofertę jeżeli chodzi o masaże :) Możesz sprawdzić ceny na ich stronie www.galeriaodnowa.com A jeśli chodzi o masaż stóp to myślę, że tak masują, że nie gilgocze ;)

Sprawdziłam ofertę tego salonu co poleciła, któraś z was i jestem pozytywnie zaskoczona cenami. Naprawdę sobie nie liczą dużo. Ja się chyba tam wybiorę, ale w styczniu, bo niestety nigdzie się na sylwestra nie wybieram, a teraz pewnie może być obłożenie.

Gość A propos odchudzania i masaży to wiem też, że są takie masaże wyszczuplające, ale sama osobiście z nich nie korzystałam jeszcze, ale te masaże co opisujecie wydają się bardzo fajne, a jak to wygląda cenowo??
Jeszcze nie korzystałam z oferty masażu w Galerii Odnowa, ale koleżanka bardzo sobie chwali :) Jeśli chodzi o cenę to oczywiście zależy od salonu i masażu. Co do Galerii Odnowa to mają cennik na stronie www.galeria odnowa.com
« Wróć do tematów
Do góry strony: Piękna na Sylwestra