103
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń35
  • Odpowiedzi103
  • Ocen na +0
103 ppt ?

Piękna para młoda (104)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Piękna para młoda

Napisał(a): Stefan -

sluchaj....dlaczego od razu "zwariowaliśćie ?"przeciez kazdy ma jakieś powołanie. TY sie spelniasz w związku wolnym - konkubenckim. jest CI dobrze i nie myslisz o sprawach przyszlosicowo. myslisz ze zawsze bedziesz TY i on. moze i bedziecie zawsze razem(tego Wam zyczę). dlugi wyklad by sie szykowal no ale to nie czas i miejsce zeby CI tlumaczyc co w tym tkwi ......w tym związku małżeńśkim. pozzdrawiam:)
INTERIA.PL

Napisał(a): MIMI -

a dla mnie ślub, choc cudowny, był cholernie stresującym przeżyciem. Na weselu było już nieco lepiej, ale kiedy ta cała szopka wreszcie sie skończyła - odetchnęłam z ulgą. Wolę chodzić na cudze ślubi i wesela, ba, wole nawet byc swiadkowa, choc to wyjątkowo upierdliwe zajęcie...

Reklama

Napisał(a): jo -

z moim myszakiem jesteśmy rok. Oświadczył się po 2, 5 miesiąca spotykania się. Ogromnym marzeniem dla Niego był ślub w tym roku. To ja powiedziałam nie, troszkę się tego boję...Kocham go ale to bardzo duża odpowiedzialność. Ale myślę, że na przyszłą wiosnę...To nie zawsze dziewczyna ciągnie do ołtarza:)))

Napisał(a): justyna 26 -

witam, z tej strony justyna, widze ze jestes w dokladnie takiej samej sytuacji jak ja bylam.zereczyalm sie ze swoim chlopakiem po czym mial byc po roku szlub , niestety bylismy ze soba jeszcze cztery lata i wszystko sie skonczylo poniewaz on zawsze mial na wszystko czas, i ja niestety dluzej nie wytrzymalam i odeszlam , czekac w nieskonczonosc......jezeli tobie zalezy na tym zwiazku wez sprawe w swoje rece i dzialaj...powodzenia

Reklama

Napisał(a): kit -

Skąź to znam... Umówione po latach spotkanie klasowe, było tylko dwóch panów. Nic specjalnego, pod kątem dalszych znajomości. A tu niespodziewanie po imprezie wróciliśmy wspólnie (z jednym oczywiście) do domu... Pierwsze wrażenie... nie było w zasadzie, na pewno nic szczególnego. Ale po tym wydarzeniu coś nie dawało mi spokoju. Nie pozwalało odpuścić tej znajomości... Sama nie wiem dlaczego tak się działo. To była wewnętrzna potrzeba. I tak po dziś dzień jesteśmy razem już 3 lata. A jeszcze kilka lat temu, gdyby ktoś mi powiedział, że będziemy razem wyśmiałabym go i poopukała w głowę...

Napisał(a): Monia -

rok temu byłam na ślubie brata ciotecznego z moją koleżanką...są młodzi...mają po 21 lat...nie wpadli...fakt: byli ze sobą 3 lata zanim się pobrali...teraz on pracuje, mają śliczny dom, ale...gdy popatrzeć na nich z boku to..zachowują się raczej jak rodzeństwo, które ciągle się kłóci i nie daje sobie żadnych znaków miłości...dlaczego więc się pobrali? bo długo byli razem? bo Ona chciała piękną suknię? po prostu żal patrzeć...w tym roku mam dwa śluby...koleżanki(20 lat) z kolegą(19lat) - też nie wpadli...znają się od lutego tego roku...on nie pracuje...ona też nie...no i jeszcze jeden ślub..koleżanki(19 lat) z 26letnim facetem... :/ czy nie uważacie, że panuje teraz jakaś moda na pobieranie się???

Reklama

Napisał(a): O. -

A u mnie mój chłopak (z którym jestem 2 miesiące) zaczyna nabąkiwać o slubie. Ja się boję. Ja mam dopiero 23 lata. Chce zostać jego żoną ale może za 2 - 3 lata? po co się śpieszyć? To nie ucieknie. No chyba, ze on ze mną nie wytrzyma i pójdzie w długą :)))) Co ma być to będzie.

Napisał(a): Joasia -

U nas jest troch inaczej ... byliśmy ze sobą 2 lata - urodziła nam sie córeczka , po następnych dwóch - druga córeczka i po nastepnych dwóch planujemy sie bobrac ..... Choc jakiś staż już mamy ja się zastanawiam czy po ślubie bedzie tak samo...

Napisał(a): Kasia -

Hej! Nie przejmuj się aż tak. Napewno wszytko się uda pięknie, a wszystkiego i tak nie jesteś w stanie dopilnować ;o) I wszystkim też nie dogodzisz. Zawsze jest tak ze jeden jest bardziej a drugi mniej zadowolony ;o) Ja też się tak przejmowałam, ale chyba wszystko dobrze poszło. Powodzenia i Szczęśliwego życia ;o)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Piękna para młoda