131
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +19
131 ppt ?

Piękne i dostojne koty himalayan (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Piękne i dostojne koty himalayan

Napisał(a): ~karina -

Cześć, od dawien dawna jestem zapaloną kociarą i do tej pory przez moje życie przewinęło się 5 kotów. Wszystkich z nich były dachowcami zabranymi ze schroniska lub przygarniętymi z ulicy. Uważam, że kupowanie zwierzaka mija się z celem. Jednak po ostatniej wizycie u znajomych zakochałam się w ich kociaku. Od niedawna są posiadaczami kotka o rasie himalayan. Nie dość, że jest prześliczny, to jeszcze jest bardzo grzeczny i lubi kontakt z ludźmi. Pół roku temu zmarł mój ukochany kociak, którego miałam 12 lat i nadeszła pora na nowe towarzysza. Cały czas biję się z myślami czy to dobry pomysł żeby kupować kota. Poradźcie coś proszę.

Pozdrawiam
INTERIA.PL

Re: Piękne i dostojne koty himalayan

Napisał(a): norwas -

95maagdaa Są przecudowne. Te ich słodkie pyszczki! Też nie jestem fanką kupowania, ale z drugiej strony nie masz złych zamiarów wobec kociaków, a że można je nabyć tylko w taki sposób to nie Twoja wina.
Wszystko fajnie ,tyle ze na fotkach nie jest to kot rasy himalayan tylko neva masquerede )))
Himalayany maja plaskie pyszczki bo sa krzyzowka z persami )))
Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): ~Zosia -

[b][/b]W zeszłym roku odeszła moja Ktosia ragdollka. Była bardzo podobna do piękności na foto powyżej. Są to najpiękniejsze koty na świecie!!!!!! Mają bardzo specyficzne charaktery,ale w dobrym znaczeniu.Kocham wszystkie koty z niebieskimi oczami, szkoda że rzadko ludzie mają taki odcień błękitu w oczach.Szkoda że są takie drogie bo na drugą kocurkę tej rasy już mnie nie stać ale zawsze będę marzyć o właśnie takim kotku.

Reklama

Napisał(a): pluszk -

Ja mam w domu trzy kociaki, bezdomne wzięte spod bloku. Pewnie nigdy nie będę mieć rasowego kotka ,bo za dużo jest kociego bezdomnego nieszczęścia . Czy kotek kupiony czy nie, to on o tym nie wie, najważniejszy by trafił na dobry, kochający dom. Pozdrawiam wszystkich kocich miłośników

Napisał(a): ~jw090 -

norwas
95maagdaa Są przecudowne. Te ich słodkie pyszczki! Też nie jestem fanką kupowania, ale z drugiej strony nie masz złych zamiarów wobec kociaków, a że można je nabyć tylko w taki sposób to nie Twoja wina.
Wszystko fajnie ,tyle ze na fotkach nie jest to kot rasy himalayan tylko neva masquerede )))
Himalayany maja plaskie pyszczki bo sa krzyzowka z persami )))
Pozdrawiam.
To jest kot rasy syberyjski a umaszczenie to neva masquerede Mam takiego o przepastnie niebieskich oczach .

Reklama

Napisał(a): hanna1956 -

Ja tez kocham bardzo koty. Teraz mam dwie kotki i kocurka. Wszystko to dachowce przygarniete z ulicy. Jakies 20lat temu mialam kotka rasy Bengalskiej. Bardzo madry, psotny kotek. Bardzo lubil towarzystwo dzieci i z nimi figlowal na potege. Tego kotka kupilam, zaplacilam za niego 1700 zl i nigdy tego nie zalowalam.

Napisał(a): gość -

Jak tu miło wejść PO tych netowych pyskówkach.Dziękuję Wam, miłośnicy piękna,że jesteście.Prawdziwa odtrutka jest w Waszych tekstach zawarta,a wśród kocich obywateli RP nie uświadczysz antagonizmów! Niezwykle rzadko też trafia sìę też wśród nich osobnik,który napaskudziłby we własne gniazdo! Kocham bez wyjątku wszystkie koty! Nawet... rude😆
« Wróć do tematów
Do góry strony: Piękne i dostojne koty himalayan