Odpowiadasz na:
Piękne i dostojne koty himalayan

~karina
Temat dodał(a):
~karina -
Cześć, od dawien dawna jestem zapaloną kociarą i do tej pory przez moje życie przewinęło się 5 kotów. Wszystkich z nich były dachowcami zabranymi ze schroniska lub przygarniętymi z ulicy. Uważam, że kupowanie zwierzaka mija się z celem. Jednak po ostatniej wizycie u znajomych zakochałam się w ich kociaku. Od niedawna są posiadaczami kotka o rasie himalayan. Nie dość, że jest prześliczny, to jeszcze jest bardzo grzeczny i lubi kontakt z ludźmi. Pół roku temu zmarł mój ukochany kociak, którego miałam 12 lat i nadeszła pora na nowe towarzysza. Cały czas biję się z myślami czy to dobry pomysł żeby kupować kota. Poradźcie coś proszę. Pozdrawiam

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Piękne i dostojne koty himalayan

Napisał(a): ~damarama -

Warto zakupić kota rasowego ze sprawdzonej hodowli, która dba o swoje zwierzęta. Ja polecam wam [url=//www.aliviopers.com]//www.aliviopers.com[/url] Gdy kupowałam tam swojego kota perskiego to dostałam wszelkie niezbędne informacje dotyczące jego karmienia i dbania o niego.

Napisał(a): norwas -

~ddd
~jw090
norwas
95maagdaa Są przecudowne. Te ich słodkie pyszczki! Też nie jestem fanką kupowania, ale z drugiej strony nie masz złych zamiarów wobec kociaków, a że można je nabyć tylko w taki sposób to nie Twoja wina.
Wszystko fajnie ,tyle ze na fotkach nie jest to kot rasy himalayan tylko neva masquerede )))
Himalayany maja plaskie pyszczki bo sa krzyzowka z persami )))
Pozdrawiam.
To jest kot rasy syberyjski a umaszczenie to neva masquerede Mam takiego o przepastnie niebieskich oczach .
Ja też mam neva masquerade. Jest prawie identyczna. Poza tym mam jeszcze syberyjkę i miałam dachowca - przemądrą Kicię. Wszystkie koty są fantastyczne, jednak jeśli chcesz mieć kotka o zadanym wyglądzie, a zwłaszcza charakterze to polecam rasowe. Te kotki też się rodzą i tak samo jak wszystkie chcą mieć szczęśliwy dom. Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą.
Ja tez mam dvie nevki i jedna syberyjke a od 2009 neva jest zarejestrowana jako odzielna rasa ,juz nie jako syberyski )))

Reklama

Napisał(a): ~ddd -

~jw090
norwas
95maagdaa Są przecudowne. Te ich słodkie pyszczki! Też nie jestem fanką kupowania, ale z drugiej strony nie masz złych zamiarów wobec kociaków, a że można je nabyć tylko w taki sposób to nie Twoja wina.
Wszystko fajnie ,tyle ze na fotkach nie jest to kot rasy himalayan tylko neva masquerede )))
Himalayany maja plaskie pyszczki bo sa krzyzowka z persami )))
Pozdrawiam.
To jest kot rasy syberyjski a umaszczenie to neva masquerede Mam takiego o przepastnie niebieskich oczach .
Ja też mam neva masquerade. Jest prawie identyczna. Poza tym mam jeszcze syberyjkę i miałam dachowca - przemądrą Kicię. Wszystkie koty są fantastyczne, jednak jeśli chcesz mieć kotka o zadanym wyglądzie, a zwłaszcza charakterze to polecam rasowe. Te kotki też się rodzą i tak samo jak wszystkie chcą mieć szczęśliwy dom. Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych, którzy jeszcze o tym nie wiedzą.

Napisał(a): ~majka -

mam 2 kotki-dachowce .Jedna kotka matkuje mojej wnusi.Spi z nia ,przytula,gdy placz wylizuje i iilzy z twarzy.Na kazdy placz biegnie z szybkoscia swiatla i sprawdza dokladnie co sie stalo.Trudno w to uwierzc,ale widze to na codzien.Kot potrafi bardzo kachac i przywiazac sie do czlowieka jak pies.Druga kotka to kotek lalus-wymaga pieszczot no i zabawia nas jak umie.Kot ktoremu da sie odrobine milosci potrafi byc wdzieczny jak nikt.Jakie dachowce zadbane potrafia byc piekne-mniej choruja,dobrze znosza nasz klimat.Ja w ogrodzie ni mam oni jednego gryzonia.WIEC NASZ KOCHANE DACHOWCE GORA!

[b][/b]

Reklama