24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
24 ppt ?

pielęgnacja blond włosów (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pielęgnacja blond włosów

Napisał(a): gość -

kup maske matrixa,fioletowa,moze byc tez i inna naloz na noc ,przez pierwsze 2 godz.mozesz chodzic w czepku plastikowym ,pozniej,sciagnij,na noc rano splucz,a wlosy beda lsnily wypielegnowane,blond,ale to trzeba poswiecac czesciej jednorazowa maska owszem poprawi kondycje wlosa do nastepnego mycia,mozesz tez ampulki witaminowe kupowac,do wlosow i bierz witaminy jak masz slabe wlosy bo z samych masek to nic nie wskorasz,mnie nie wypadaja jeden wlos,na kilka dni,ale kiedys byla bym nie powiem lysa

Reklama

Napisał(a): Gość -

PatiAdamus Ja nie polecam tych fioletowych odżywek. Niby kolor utrzymują fajny ale na moje oko niszczą strukturę włosa. Poczytaj o naturalnej pielęgnacji. Ja na przykład stosuję olej kokosowy i płukankę z rumianku lub cytryny.
Właśnie boję się tego, że te wszystkie odżywki które utrzymują kolor przesuszą moje włosy. Z kolei te zwykłe do wszystkich farbowanych włosów nie dają prawie żadnych efektów

Napisał(a): gość -

obczaj sobie na trena.pl- masz tam fryzjerskie kosmetyki więc możesz znaleźć coś odpowiedniego dla siebie do włosów farbowanych. Moja mama ostatnio używała zakupionego tam zestawu z matrixa total results repair szampon+odżywka

Reklama

Napisał(a): PatiAdamus -

mrs06
Właśnie boję się tego, że te wszystkie odżywki które utrzymują kolor przesuszą moje włosy. Z kolei te zwykłe do wszystkich farbowanych włosów nie dają prawie żadnych efektów
Włosy po rozjaśnianiu są już naprawdę bardzo zniszczone więc po co dobijać je preparatami które to tylko pogłębią? Jakie efekty chcesz w ogóle uzyskać? Jeśli chcesz żeby włosy wyglądały zdrowiej to zainwestuj w maski do użytku profesjonalnego. Ja swego czasu stosowałam maskę Argan'de i dawała bardzo fajne efekty jak za taką niską cenę.

Reklama

Napisał(a): Gość -

jeśli przeprowadzisz ten zabieg z rozmysłem to efekt może być super, inaczej wyjdzie zupelnie odwrotnie. Długie włosy są super, ale wybierze polecany salon -koniecznie

kotkalotka Ja mam mega problem z moimi włosami. Próbowałam różnych odżywek, ostatnio znajoma poleciał mi kilka fajnych. Poza tym jaram się metamorfozamihttp://greatl(...)orfozy/ zawsze chciałam mieć długie włosy. Tylko nie wiem czy przedłużenie to dobry pomysł :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: pielęgnacja blond włosów