53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń357
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Pierogi z czym lubicie? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Pierogi z czym lubicie?

Napisał(a): Gość -

aaa jeszcze zapomniałem dodać ,ze grzyby własnego zbierania i suszenia ,bo mam takich znajomych z gór ,którzy suszą grzybki jak leci ,wkładki podobno mają wyjść w trakcie suszenia ,a feee,i potem w zimie zajadają się nimi ,a i też sprzedają hurtownikom ,więc nie radzę kupować gotowych pierogów z grzybami .

dobry temat ,bo wlasnie mam przygotowane farsze na pierogi, jeden to na ruskie a drogi z mlodej kapustki z bialym serem ( pycha) a tak ogulnie to ja pierogi lubie z kazdym farszem i na slodko i na slono.lubie robic pierogi i robie je szybko (kiedys lepilam na akort w sklepie to mnie wlasciciel zwolnil bo za duzo musial placic)pozdrawim

Reklama

a ja lubię tak:
1. z kiszoną kapustką i grzybami,
2. z oscypkiem,
3. ze szpinakiem,
4. z jagodami.

Te ze szpinakiem i z kapustką smakują rewelacyjnie podsmażone na masełku na złoto, a najlepiej dopiero na drugi dzień.
Kilka razy podsmażałam pierogi na maśle zaraz po ugotowaniu, też były dobre, ale wtedy one są wilgotne i masło bardzo strzela na boki, można się poparzyć. W sumie.. bo to może takie masło ;)

Zarka,a może farsz do ruskich pierogów był przemielony przez maszynkę??Nie należy nic mielić bo to jest profanacja ruskich pierogów .Bardzo dobre są pierogi z ..........kaszą jęczmienną i dodanymi startymi surowymi ziemniakami.Po prostu
pychota!!Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • z czym dobre pierogi
Do góry strony: Pierogi z czym lubicie?