53
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń357
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +0
53 ppt ?

Pierogi z czym lubicie? (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Pierogi z czym lubicie?

Napisał(a): Gość -

witam. moje ulubione pierogi to oczywiscie ruskie, ale lubie rowniez z kapusta i grzybami a ostatnio jadlam pierogi ze szpinakiem i naprawde sa przepyszne!!! troche jest przy tym roboty ale warto.
mam pytanie czy myslicie za knajpa z pierogami to dobry interes?? czy wybralibyscie sie na obiad do pierogarnii? pytam sie serio i czekam na odpowiedz:) pozdrawiam

Reklama

jasiek57 Uwielbiam wszystkie pierogi aby były ze skwarkami [ poza owocowymi ]. Owocowe to śmietana z cukrem i cynamonem.
Powiesz pewnie, że owocowe są niezdrowe bo smietana, cukier? Pierogi ze skwarkami, przecież to tłuszcz zwierzęcy ogólnie bardziej niezdrowe od owocowych. Nigdzie nie jest napisane i przyjęte, że pierogi owocowe trzeba jeść ze śmietaną i cukrem

Pierogi ruskie są palce lizać, ale nie wszystkie. Bardzo dobre robi moja mama, ale niedawno jadłam równie smaczne w Krakowskim Przedmieściu - restauracja położona na obrzeżach Krakowa, to już chyba Zabierzów. Podają tam super swojskie pierogi - warto się na nie w to miejsce wybrać.

Ja lubię każdy rodzaj pierogów, ale mniej smakują mi te z owocami na słodko. Bardziej za to smakują mi z mięsem, czy ruskie. Chociaż myślę, że każde nadzienie jest dobre. Jakiś czas temu byłam na obiedzie w Scandale Royal i miałam okazję spróbować pierożków nadziewanych Foie Gras. Przyznam, że były pyszne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • z czym dobre pierogi
Do góry strony: Pierogi z czym lubicie?