233
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi131
  • Ocen na +0
233 ppt ?

Pierścionek zaręczynowy (132)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Pierścionek zaręczynowy

Napisał(a): gość -

I też czują potrzebę dzielenia się tą informacją ze wszystkimi wokół?
Nikt nie każe nikomu kupować świecidełka za 60 tys. Wystarczy wziąć średnią krajową a nawet minimalną płacę. Bez przesady, żeby 4-5 tys. za pierścionek z takiej okazji to była wygórowana suma.

Reklama

A ja na zareczyny od mojego juz obecnie meza dostalam ROWER. Wiedzial, ze nie lubie bizuterii i z racji swojego zawodu nie nosze, bo przeszkadza. Zaprosil, rodzicow, naszych znajomych na imprezke w ogrodzie i wtedy z pieknie przystrojonym rowerem i bukietem z czerwonych roz mi sie oswiadczyl. Oswiadczyny przyjelam z radoscia/ z roweru bardzo sie ucieszylam bo moj juz byl wyeksploatowany/ a na rowerze jezdze do dzis - kazda wspolna wycieczka rowerowa przypomina mi ta chwille.. Pierscionek by lezal w szufladzie. Nie wazna jest cena, to tylko pierscionek, wazne jest uczucie, szacunek i milosc. Masz madra dziewczyne. Zycze DUZO MILOSCI.

Reklama

Reklama

Nie kupuj u jubilera tylko szukaj na aukcjach gdzie jest certyfikat wystawiony przez polskiego jubilera a pierścionek używany. Można dawać używane złoto. Jeżeli pierścionek będzie znoszony to jubiler może go wyczyścić. Sprawdź jaki rozmiar palca ma dziewczyna, jakkolwiek jubiler może dostosować wielkość.

Kobieta pierścionek zaręczynowy zwykle dostaje jeden raz w życiu, warto zadbać by był on wyjątkowy i jej się podobał. Niestety ja jestem także zdania, że powinien on jednak kosztować. W końcu nie przesadzajmy to jeden taki wydatek w życiu i jeżeli już teraz facet biadoli ile to ma wydać, to nie wiem jak będzie w życiu dalej. Przebolej to jakoś i kup coś ekstra, myślę, że za tysiaka da się już coś wybrać, a jak będzie potrzeba to nawet i coś dorzuć. W wyborze pomoże ci obsługa sklepu, jak nie wiesz co i jaki najlepiej pójść w klasykę i minimalizm i kupić coś w stylu pierścionka "Jedyny" z Apartu (nie chodzi mi o ten konkretnie model tylko coś równie uniwersalnego). Oczywiście obowiązkowo diament. Jedynym odstępstwem jest głównie to jak kogoś zwyczajnie nie stać na taki wydatek. Natomiast nie słuchaj tekstów o tombaku, plastiku czy byle czego, każda kobieta chce mieć ładny pierścionek i z diamentem! W końcu potem przyjdzie zwyczajne życie, w którym już może nie być miejsca na takie drogie wydatki. Podpowiem Ci też jedno z innych rozwiązań. Mój mąż wiedział wcześniej, że ja wolałabym sobie wybrać pierścionek, więc oświadczył mi się z kwiatami, ale bez pierścionka, po ten mieliśmy pojechać następnego dnia wspólnie. Nawiasem mówiąc wydał na niego całą swoją pensję. Tak więc co postanowicie i zrobicie zależy tylko od was. To co napisałam Tobie to jest tylko moja opinia, możesz ją wziąść pod uwagę, możesz się z nią nie zgodzić. Ważne byś zrobił tak by dla Was było dobrze. Jednak nie znam kobiety, którą by nie ucieszył piękny pierścionek zaręczynowy, jak mówi, że jej na tym nie zależy, to chyba zmyśla lub nie chce ci się wydać np. zbyt interesowną.

Napisał(a): jola27 -

masz fajną dziewczynę i niemusisz wydawac majątku na pierścionek,bo to ni o to chodzi ,zobacz jakiego rodzju nosi piescinki i kup taki na jaki cię będzie stac ,napewno jeśli dasz jej w romantyczny i nie zapomniany sposób tak żeby pamietała na wieki to będzie super ,dla kobiet cała oprawa jest ważna,zrób fajną kolacje gdzies gdzie nie będzie sie spodziewała,płatki róz,itp.a jak kocha to z radości nie będzie ważny pierścionek a sam fakt,że go dostała,powodzenia

Twoja dziewczyna ma bardzo dojrzałe podejście do tematu! Nie ważna jest cena pierścionka...najważniejsze że dostanie go od ukochanej osoby!!!
Nie sugeruj się głupią gadką znajomych o cenie...posłuchaj tego co podpowiada ci serce i zacznij słuchać tego co mówi twoja kobieta!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie kupić pierścionek zaręczynowy
  • pierscionek z nie diametem
  • zaręczynowy pierścionek z brylantem forum
  • Czy za 300 zl kupie pierscionek zareczynowy?
  • gdzie mogę znaleźć ładne pierścionki zaręczynowe
  • gdzien kupic pierscionek zareczynowy
  • pierścionki zaręczynowe za 300 zł
  • pierscione zareczynowy w cenie 3 lub 4 stowek
  • pierścionki zaręczynowe do 300 zł
  • czy da się kupić pierścionek zaręczynowy do 300 zł
  • plastikowy pierścionek zaręczynowy
  • pierścionki zaręczynowe jakie forum
  • forum jaki pierścionek zaręczynowy
  • gdzie zrobic pierscionek forum
Do góry strony: Pierścionek zaręczynowy