22
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń339
  • Odpowiedzi19
  • Ocen na +0
22 ppt ?

pierwsza komunia święta (20)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pierwsza komunia święta

Napisał(a): ~alina -

Niedługo pierwsza komunia święta. W tym roku mają ją dwie dziewczynki z mojej rodziny i synek przyjaciółki. Wiem, że pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu dzieciaków. Chciałabym, żeby naprawdę zapisało się w ich życiu. Nie tylko prezentami czy imprezą, ale właśnie duchowym przeżyciem. By wiedziały, co naprawdę oznacza komunia święta. Myślałam, żeby ułożyć specjalne życzenia komunijne, które zapadną im w pamięć. Ale może trzeba coś mocniejszego? Jak myślicie? Co sprawi, że pierwsza komunia święta będzie dla dzieci naprawdę ważnym wydarzeniem?
INTERIA.PL

Reklama

Re: pierwsza komunia święta

Napisał(a): ~lotta -

Wiesz, zawsze warto poszukać wartościowej książki. Takiej bez kiczowatych obrazków i trywialnych przykładów, tylko czegoś bardziej wymagającego. Nie ma takich rzeczy wiele, ale jedna dobra książka wyraża więcej, niż 10 kiepskich...

Napisał(a): ~bogusia -

Najważniejsze, żeby okazywała dzieciom pozytywne uczucia. Przykazanie miłości Boga i bliźniego daje nam przykład, że z szacunku dla innych osób budujemy dzieło Boskie. I w ten sposób dajemy świadectwo wiary lepsze, niż jakiekolwiek życzenia.

Reklama

Napisał(a): ~krysztalova -

Pierwsza komunia w domu to najlepszy możliwy pomysł, ale najciężej to jest jednak z gotowaniem. Sądzę, że super okazja to może być np. zorganizowanie imprezy i powierzenie przygotowania uczty firmie profesjonalnie się tym zajmującej - może np. Catering Arts?

Reklama

Napisał(a): ~Milena -

Moim zdaniem bardzo ważne jest jedzenie. My zamówiliśmy catering żeby goście byli zadowoleni a impreza odbyła się w domu. Osobiscie uważam że to jest dobre rozwiazanie bo dziecko czuje się jak u siebie i jest swobodna atmosfera.

Napisał(a): ~Maya -

Wszystko zalezy od tego w jaki sposób sa wychowywane nic więcej. Ja wychowuję w wierze, a przynajmniej sie staram. A jak teraz będa wyglądaly Wasze przyjecia ? w domu ? czy raczej w restauracji ? Ja ostatecznie podjęła decyzję, ze będzie w domu komunia. Poza tym będę też miała catering z zaufanej restuaracji. plus napoje w moim zakresie, ale.... w skzlanych butelkach. W butelkce szklanej będę tez miała wodę :)https://iwoni(...)anka.pl

Napisał(a): ~Agata -

U nas z powodu wirusa komunie zostały przesunięte na sierpnia i u nas była komunia bez alkoholu w restauracji na Kaplicznej 19 w Coffee TIME http://coffeetime-koscierzyna.eu/kontakt/ . Polecam restaurację bo mają bardzo ładny wystrój i cenowo tez jest super.
« Wróć do tematów
Do góry strony: pierwsza komunia święta