Odpowiadasz na:
pierwsza komunia święta

~alina
Temat dodał(a):
~alina -
Niedługo pierwsza komunia święta. W tym roku mają ją dwie dziewczynki z mojej rodziny i synek przyjaciółki. Wiem, że pierwsza komunia to ważne wydarzenie w życiu dzieciaków. Chciałabym, żeby naprawdę zapisało się w ich życiu. Nie tylko prezentami czy imprezą, ale właśnie duchowym przeżyciem. By wiedziały, co naprawdę oznacza komunia święta. Myślałam, żeby ułożyć specjalne życzenia komunijne, które zapadną im w pamięć. Ale może trzeba coś mocniejszego? Jak myślicie? Co sprawi, że pierwsza komunia święta będzie dla dzieci naprawdę ważnym wydarzeniem?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: pierwsza komunia święta

Napisał(a): ~Piotrek -

Jeśli szukacie idealnego miejsca na komunie koniecznie sprawdźciehttps://chrzc(...)nie.pl/ możecie nawet zadzwonić do nich i za darmo znajdą dla Was sprawdzone miejsce. Polecam z całego serca ;)

Reklama

Reklama