Odpowiadasz na:
Pierwsze objawy raka na rękach??

abcd
Temat dodał(a):
abcd -
Najczęściej rozpoznawanym u kobiet nowotworem złośliwym jest rak piersi. Dowiadujemy się o nim zazwyczaj dopiero wtedy, gdy zauważymy zmiany na brodawce albo wyczujemy guz. Rak piersi najczęściej objawia się poprzez zmianę kształtu i wielkości piersi, bóle w klatce piersiowej, wysięki z sutka, czy obecność guzka, zarówno w piersi, jak i pod pachami czy w okolicy obojczyków. Jest jednak objaw, o którym wie niewiele osób i niewiele osób mówi. Tym objawem jest obrzęk limfatyczny jednej albo obu rąk. Zazwyczaj pojawia się jeszcze zanim zdążą pojawić się inne symptomy. Występuje dlatego, że komórki nowotworowe blokują przepływ limfy. Jeśli zauważymy takie symptomy u siebie, jak najszybciej udajmy się do lekarza, ponieważ rak piersi jest nadal najczęstszą przyczyną śmierci kobiet.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Pierwsze objawy raka na rękach??

Napisał(a): ~Tulla -

Rak to choroba całego organizmu i znak, że funkcjonuje on źle. Podstawą jest oczyszczenie z toksyn, dieta i odpowiednia suplementacja. Nie neguję chemioterapii ale można ją wspomóc https://konopna-farmacja.com/pl/n/Czy-olej-CBD-leczy-raka-Skutecznosc-CBD-w-terapii-skojarzonej./24 Chemioterapia wyniszcza organizm- zabija też zdrowe komórki ale nie wiem czy firmom farmaceutycznym opłacają się naturalne rozwiązania. Raczej nie...

Reklama

Re: Pierwsze objawy raka na rękach??

Napisał(a): ~mika -

To prawda, a w ogóle lepiej zapobiegać niż leczyć, mnie uratował przed rakiem szyjki macicy mój ginekolog bo kiedy tylko pojawiły się zmiany w cytologii kazał mi stosować papilocare i zmiany wywołane hpv cofnęły

Reklama