12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Pierwsze zmarszczki - co robić? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pierwsze zmarszczki - co robić?

Napisał(a): ~Aga -

Dziewczyny, na skórze mojej twarzy pojawiły się pierwsze zmarszczki. Zdaje sobie sprawę, że taka kolej rzeczy, ale zastanawiam się co mogę zrobić, aby je usunąć. Na jakieś botoksy i kwasy myślę, że jeszcze za wcześnie. Możecie mi coś polecić?
INTERIA.PL

Re: Pierwsze zmarszczki - co robić?

Napisał(a): ~Lila -

Przede wszystkim zapewnij swojej skórze optymalną pielęgnację, która sprowadza się do właściwego złuszczania, oczyszczania i nawilżania skóry. Teraz tyle w domu siedze, że moja skóra i włosy są w świetniej kondycji. Fakt, faktem mam dużo więcej czasu dla siebie niż wcześniej. Pracuje z domu, więc malować się nie muszę :)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Doniapatykowska -

Pierwsze zmarszczki to zdecydowanie sygnał, że skórze brakuje nawilżenia, dlatego czas o nią zadbać. Doskonale w tym celu sprawdzą się zabiegi mezoterapii, które ją ujędrnią i nawilżą. Tego rodzaju zabiegi można wykonać w domu, ale jeżeli nie masz w tym temacie doświadczenia zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy doświadczonego specjalisty. Polecam zabiegi w klinice Esderm we Wrocławiu.

Napisał(a): ~rita -

~Gabi Robiłam go jeszcze przed wybuchem pandemii, ale jak dla mnie zabieg bezbolesny. Z resztą na blogu kliniki vesuna z krakowa, w której go robiłam opublikowali tekst na ten temat:https://vesun(...)twarzy/ . Gdyby Ci się nudziło to możesz się z nim zapoznać.
a ten resurfacing zamyka się w jednej serii?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pierwsze zmarszczki - co robić?