Pierwszy wózek (48)

Pierwszy wózek

Temat dotyczy artykułu: Pierwszy wózek

Oferta produktów ułatwiających opiekę nad dzieckiem i zapewniających mu bezpieczeństwo jest bardzo duża. Dlatego wcześniej warto pomyśleć, co może się przydać i dokonać rozsądnego wyboru.

Komentarze (48)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Dagmara -

Nasz pierwszy wózek to Anex Discovery jest super zwinny. Można śmiało manewrować w sklepie. Wózek jest po prostu super. Łatwo się go składa. Myślę że spokojnie nasze drugie dziecko, które jak na razie jest w planach tez będzie z niego korzystało;)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Majka -

Ja wybrałam sprawdzoną, zaufaną i bezpieczną markę anex. Postawiłam na serię doscovery- od samego początku wpadła mi w oko a po przetestowaniu okazała się zwrotna, lekka, poręczna, praktyczna i łatwa w obsłudze a to dla mnie było najważniejsze.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Gagata -

U nas Anex Sport - długo szukalismy, ale cieszę się że wybraliśmy własnie ten model. Wózek jest bardzo fajny, lekki i zwinny. bez problemu radzi sobie i podczas spacerów w lesie i na chodnikach.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Wiktoria -

Dla mnie najlepszy okazał się anex z serii discovery. Bardzo solidny, bezpieczny i wygodny dla maluszka, Wózek dobrze się prowadzi jest łatwy w obsłudze, poręczny i praktyczny. Idealny na podróże, nie zajmuje dużo miejsca w bagażniku i fajnie się prezentuje.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Lisa -

Znalezienie odpowiedniego wózka wcale nie jest łatwe. Ja swojego szukałam na prawdę długo, na szczęście jestem z niego w pełni zadowolona.Mam passo z euro-cart i jest świetny. Nie dość, że śliczny, to jeszcze łatwo się go prowadzi bo ma duże pompowane koła i amortyzatory dzięki, którym dziecko ma wygodnie. Wiadomo, że każdy musi wybrać taki jaki uważa za najlepszy, jednak uważam, że lepiej mieć jedną rączkę, bo wygodniej się prowadzi czy podbija pod krawężnik...a na rączkach i tak nie powinno się niczego wieszać, bo można naruszyć konstrukcję...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): Pati -

Ja mam Orbit Baby G2. Wózek ten ma dwie rączki a nie jedną, bardzo dobrze się go prowadzi jedną ręką i mogę zawsze coś na tym powiesić a na poręczy już tego nie zrobię. Poza tym wózek ma wszystko o czym piszą w artykule. Dodatkowo mamy kołyskę co sprawia wiele radości maluchowi. Gondola wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa. Dodatkowo na osłonę przeciwsłoneczną czego nie widziałam w żadnym innym wózku. Wózek znany jest z seriali o lekarzach czy też prawnikach.
Załączniki:
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): olkak22 -

Ja mam anex z serii discovery i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrej jakości, praktyczny, zgrabny i poręczny. Łatwo się prowadzi a i wyglądem przyciąga.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Ewelina -

fotel na pewno ma być bezpieczny, po testach i najlepiej montowany na bazie choć to wyższe koszty ale i wyższe bezpieczeństwo, wybraliśmy cybexa i bezproblemowa za pomocą adapterów wpinamy na nasz wózek anex cross, wózek 2w1 bardzo fajnie sprawdza się w użytkowaniu :)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ewe -

Też jestem za tym żeby kupować oddzielnie bezpieczny i porządny fotelik, kiedy kupowałam wózek x-lander x-move czyli ten najsolidniejszy to sprzedawca polecił na też odpowiedni fotelik i jestem bardzo z tego zakupu zadowolona
Odpowiedź (0)

Napisał(a): lepiej osobno -

2w1 i fotelik osobno - takie jest moje zdanie. fotelik jest bardzo ważny, więc warto kupić jakiś napradę dobry. my mamy wózek Isabel Marine pico baby 2 w 1 a do tego fotelik kupiliśmy osobno maxi cosi. wózek jest ekstra i fotelik też.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz