2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +0
2 ppt ?

pierwszy związek rozstanie (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pierwszy związek rozstanie

Napisał(a): gość -

Hej, mam pytanie dotyczące mojego związku, zależy mi żeby wypowiedziały się osoby, które maja jakieś doświadczenie (były w 3/4 związkach). Jestem od niedawna z moim chłopakiem zaznaczę, ze jest to mój pierwszy związek, wiec nie wiem czy jest na tyle zle, żeby zerwać. Chodzi o to, że zaczęliśmy się kłócic o błahe sprawy, ale kłótnie są częste i intensywne, pojawiają się co 3/4 dni i zawsze kończą się tym, że grozę zerwaniem on wtedy zaczyna mnie przepraszać, błagać, prosic żeby dała mu jeszcze jedna szanse, obiecuje ze się zmieni. Niestety on w ogóle się nie zmienia na lepsze tyljo na gorsze, mam wrażenie ze po każdej klotni staje się gorszy. Nawet sam ostatnio w swoich błaganiach napisał ze nie potrafi się zmieniać. A teraz napisze mniej więcej jak wyglądają i dotyczą nasze kłótnie. Pierwszy przykład: od jakiś 2tygidni zaczął mi rzadziej odpisywać przez co nie potrafimy płynnie pisać i zapytałam go dlaczego tak jest bo trwa to już pd jakiegoś czasu i chciałabym to naprawić, na początku kłamał nie chciał się przyznać, aż w końcu napisał ze nie chce żebym go krytykowała( czasami zwrócę uwagę żebyśmy nie ranili siebie nawzajem), ja po prostu pragnęłam jego uwagi ale on mi ja zabierał, świadomie, kolejny przykład to to ze krytykuje to co kocham robić lubię urbex a on jest wstanie napisać ,,dobrze wiesz ze nie lubię chodzić po tych opuszczonych gownach” gdy tłumacze zr zabolało mnie to sformułowanie to nie widzi winy dopóki nie zagroże rozstaniem, to tylko kilka przykładów

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: pierwszy związek rozstanie