Odpowiadasz na:
Pies na urodziny...

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Znajoma niebawem będzie obchodziła swoje urodziny, kiedyś wspominała że chciałaby sobie kupić yorka. Ale wiem że na chwilę obecną nie może pozwolić sobie na taki zakup finansowo, czy to dobry pomysł aby jako prezent podarować komuś pupila na urodziny :) ?? sam nie wiem co o tym myśleć z jednej strony chciałbym bardzo wiem ze ucieszyłaby się z takiego prezentu, z drugiej strony to mam mętlik i wątpliwości czy to w ogóle dobry pomysł.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Pies na urodziny...

Napisał(a): ~moginka -

tak to prawda, sama regularnie pielęgnuję pieska szamponami od selecta htc, teraz mamy ulubiony szampon bursztynowy supreme który nie podrażnia skóry a nawet butelki szamponu są eko

Reklama

Napisał(a): ~Terka37 -

Nie kupiłabym nikomu psa na urodziny... po pierwsze piesz to nie przedmiot, przyszły właściciel sam powinien móc go "wybrać". Po drugie nigdy nie wiadomo czy ktos tak sobie mowi czy to jego chwilowe widzimisie czy mysli o tym powazne i biorac pod uwage stopien podejmowanej odpowiedzialności. Ale mam inny pomysl... moze nie stac jej na psa, bo pies to tez utrzymanie. Możesz kupic fajne rzeczy dla psa, porządną smycz, zabawki, zdrową karme np. Doctor Dog, takie rzeczy wiesz, z najwyzszej pólki bo to prezent, ale pieska to niech kupi sama :)

Napisał(a): WednesdayTEN -

AlicjaG
WednesdayTEN
A rosną na "ludziów"? ;)
Ma się rozumieć;) już nawet mnie przerośli;)
No to tylko czekać żeby zaczęli płacić podatki jak przystało na dobrych obywateli ;) :P

Reklama