10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
10 ppt ?

Pilnie poszukiwany informatyk do wykonania sklepu internetowego - małopolska (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Pilnie poszukiwany informatyk do wykonania sklepu internetowego - małopolska

Napisał(a): ~Tomasz -

Witam tak jak w temacie. szukam jakiegoś dobrego i nie drogiego informatyka, który zrobi dla mnie sklep internetowy i podepnie go do istniejącego sklepu stacjonarnego. do jego obowiązków będzie należało nie tylko zrobienie sklepu internetowego, ale wykupienie hostingu, domeny itp. za rozsądne namiary będę wdzięczna. pozdrawiam.
INTERIA.PL

Re: Pilnie poszukiwany informatyk do wykonania sklepu internetowego - małopolska

Napisał(a): ~Tomek -

To jest tak, że nie zawsze sobie człowiek poradzi, a zwłaszcza w sprawach informatycznych. czasami jest cieżko. Proponuję kontakt a Projint z Panem Dawdem Szostakiem. On jako informatyk z wieloma skomplikowanymi sprawami sobie radzi!

Re: Pilnie poszukiwany informatyk do wykonania sklepu internetowego - małopolska

Napisał(a): ~Anna Schubert -

Nie lepiej zwrócic sie do agencji ? Jakiejś dobrej ? A nie brac informatyka? Wiadomo,że będzie Ci to robił, ale tak jak wspomniałam, agencja powinna się tym zająć. Z mojej strony polecam agencje interaktywną Proformathttps://www.p(...)netowe/ . Moje oczekiwania spełniła, moich przyjaciół i znajomych również. Pozdrawiam
« Wróć do tematów
Do góry strony: Pilnie poszukiwany informatyk do wykonania sklepu internetowego - małopolska