282
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi71
  • Ocen na +44
282 ppt ?

PiS bez kandydata na stołek Prezydenta Warszawy (72)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PiS bez kandydata na stołek Prezydenta Warszawy

Napisał(a): ~gogo -

Słyszeliście już, że Karczewski napisał na Twitterze, że nie będzie kandydować na Prezydenta Stolicy? Za kulisami mówiło się o trzech kandydatach na to stanowisko: Patryku Jakim, Michale Dworczyki i Stanisławie Karczewskim.. PiS zostaje więc na ten moment bez kandydata. Inna sprawa, że wydaje się, że żaden z potencjalnych kandydatów PIS nie cieszy się poparciem wyborców. Najnowsze sondaże w tej materii nie pozostawiają złudzeń.

Na prowadzeniu wciąż Rafał Trzaskowski (przynajmniej na tę chwilę)

Tak poza konkursem - Wiadomo też już, że Robert Biedroń nie będzie kandydować na prezydenta Warszawy.

Kto zostanie Prezydentem Warszawy? Ja jednak obstawiam, że PiS nie podda się tak łatwo.. Już nie raz historia pokazała, że sondaże "lubią" się nie pokrywać z rzeczywistością!

INTERIA.PL

Re: PiS bez kandydata na stołek Prezydenta Warszawy

Napisał(a): Rezy -

~404
krawat Patryk Jaki nie kwapi sie na kandydata bo wie że łomot dostanie i bedzie wstyd.
Wstyd to jest identyfikować się z PlatforMafią. To jak podpisać się pod oświadczeniem o swoim niedorozwoju, przynależności do mafii, do grypsowania.
Co innego przynależność do Paranoików i Sekty prezesa i wiara w zamach ?
Załączniki:

Napisał(a): ~Gregor12 -

~404
~Józek Przegrają. W stolicy nie ma szans na wygraną PIS. Tu mieszka elita tego kraju.
Jeśli w Warszawie ma jakąkolwiek szansę wygrać PlatforMafia, to mieszkańcami tego miasta może być w najlepszym razie elita złodziei.

Nie jestem szczególnym zwolennikiem PISu, ale Platfmormafii nie dałbym popilnować na minutę psa na smyczy. Z większymi krętaczami w życiu nie spotkałem się nigdzie. Nigdzie też nikt tak bezczelnie nie usiłował się ze wszystkiego wyłgać, żądając wręcz, bym był kompletnie ślepy, głuchy i głupi, by móc uwierzyć w nigdy nie trzymające się jakiejkolwiek logiki brednie tych bandytów.

Prawie każde ich zdanie, zarzut i wyjaśnienie, obraża moją inteligencję już od lat.

Z tego wynika że masz niska inteligencję.

Napisał(a): ~rozbawiony -

~404][cytat kogo=~Józek Przegrają. W stolicy nie ma szans na wygraną PIS. Tu mieszka elita tego kraju.
Jeśli w Warszawie ma jakąkolwiek szansę wygrać PlatforMafia, to mieszkańcami tego miasta może być w najlepszym razie elita złodziei.

Nie jestem szczególnym zwolennikiem PISu, ale Platfmormafii nie dałbym popilnować na minutę psa na smyczy. Z większymi krętaczami w życiu nie spotkałem się nigdzie. Nigdzie też nikt tak bezczelnie nie usiłował się ze wszystkiego wyłgać, żądając wręcz, bym był kompletnie ślepy, głuchy i głupi, by móc uwierzyć w nigdy nie trzymające się jakiejkolwiek logiki brednie tych bandytów.

Prawie każde ich zdanie, zarzut i wyjaśnienie, obraża moją inteligencję już od lat.

Ty i inteligencja? Dobry żart. Twój język typowego menela sam mówi kim naprawdę jesteś.

Napisał(a): ~anty dureń -

~LUBASCBrandnew
~Józek Przegrają. W stolicy nie ma szans na wygraną PIS. Tu mieszka elita tego kraju.
Tutaj mieszka plankton I ten plankton zasluguja dalej na ruchjącą go HGW I mafie urzedniczo-sedziowską.
Józek czy vel krawat lub jeszcze jakoś tak. Ty naprawdę myślisz, ze każdy jak ty ma mózg ameby? Bezrobotny jesteś czy ćpasz lub pijesz? A może jesteś jedynie płatnym idiotą? Zdecyduj się przynajmniej tutaj kim właściwie jesteś.

Napisał(a): ~rozbawiony -

~Gregor12
~404

Z tego wynika że masz niska inteligencję.
Ty wiesz co to inteligencja? Nie sądzę by znałeś przynajmniej znaczenie tego słowa.

Napisał(a): ~Vet -

~ooo
nie jestem zwolennikiem PIS-u , ale moim zdaniem w warszawie mieszka nie elita ale ludzie z największym ego
Odezwał się Warszawiak...;))

Napisał(a): taie -

Ponieważ "Warsiawka" poniża wszystkich (nawet ta od słoików) i nie jest lubiana przez nikogo w Polsce to zasługuje aby jej prezydentem został Jacek Saryusz-Wolski albo "Obatel"
« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS bez kandydata na stołek Prezydenta Warszawy