Odpowiadasz na:
PiS ma haka na Tuska?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Nie cichną pogłoski jakoby Tusk miał startować w najbliższych wyborach prezydenckich. PiS na pewno będzie próbował zaradzić tej sprawie. No i nadarza się okazja. W dogodnym momencie PiS ma wyciągnąć asa z rękawa. Chcą postawić Tuskowi zarzut zdrady politycznej. Sprawa postawienia Tuskowi zarzutów wraca wraz z sugestią, że Tusk ma zamiar wrócić do polskiej polityki. Już w marcu 2017 Macierewicz złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przez Tuska przestępstwa w sprawie katastrofy smoleńskiej. Podobno Kaczyński rozważa, jaką podjąć decyzję w tej sprawie teraz. Jeżeli prokuratura postawiłaby Tuskowi zarzuty, to na pewno byłoby ciekawie.. No cóż, czekajmy na rozwój wydarzeń.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: PiS ma haka na Tuska?

Napisał(a): ~lala -

Kaczyński na kolanach i o lasce będzie żył ,aby zniszczyć tych,którzy byli internowani 13-go grudnia i wszystkich świadków jego bezrobocia.

Re: PiS ma haka na Tuska?

Napisał(a): ~Lidka -

a czego innego można spodziewać się po tych ludziach . Jadą na kłamstwie i na hakach na każdego . Obrzydliwość.

Re: PiS ma haka na Tuska?

Napisał(a): ~bart -

~werba
~ecba
abce W marcu 2017 Macierewicz złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przez Tuska przestępstwa w sprawie katastrofy smoleńskiej . Jeśli nie ma dowodów to jest tylko przypuszczenie = nowe kłamstwo . Jak wiemy "kłamstwo ma krótkie nogi ". Czas pokazał swoje i przysłowie już się spełniło .
zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa

Czy ty nie rozumiesz co czytasz i piszesz?
ty nie rozumiesz. To dotyczy podobnego bałwana, Macierewicza
Słowo ""bałwan"" to wyraz uznania dla tego człowieka.