24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +71
24 ppt ?

PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy

Napisał(a): ~gość -

PiS prawdopodobnie zwiększy ilość badań, by przesunąć wybory. Rozważane jest wprowadzenie zaostrzeń. Chcąc przeprowadzić wybory PiS ograniczył badania i ogłosił sukces Szumowskiego dotyczący pantemii. W Sejmie była pełna egzaltacja sukcesem opanowania wirusa. Teraz wystarczy zwiększyć badania, żeby ogłosić nawrót pandemii i przesunąć wybory. Powodem jest spadek poparcia dla aktualnego prezydenta PiS Andrzeja Dudy. Głównym powodem jest fakt, że ludzie zaczynają widzieć prawdziwe intencje PiS i przejrzeli na oczy. Drugą możliwością dla PiS są pełne wybory korespondencyjne, co daje możliwość ich sfałszowania. O takich możliwościach mówiła w Sejmie p. Pawłowicz twarz PiSu. Pisała o kupowaniu głosów po 50 zł i dużej możliwości ich sfałszowania. Zdeterminowany pragnieniem władzy i dobrobytu dla siebie PiS zrobi wszystko, aby władzy nie oddać.
INTERIA.PL

Re: PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy

Napisał(a): LATO2019 -

Widać ich przerażenie. A.Duda już traci nerwy i zaczyna wyzywać ludzi, Gubią się już w wypowiedziach, zmieniają obietnice , w partii rządzącej panuje chaos .Myślę,że po przegranych wyborach PIS rozpadnie się , już teraz widać ,że jedne ugrupowania (Porozumienie) ściera się z innymi , nie ma wspólnego stanowiska.

Re: PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy

Napisał(a): Blandare51 -

LATO2019 Widać ich przerażenie. A.Duda już traci nerwy i zaczyna wyzywać ludzi, Gubią się już w wypowiedziach, zmieniają obietnice , w partii rządzącej panuje chaos .Myślę,że po przegranych wyborach PIS rozpadnie się , już teraz widać ,że jedne ugrupowania (Porozumienie) ściera się z innymi , nie ma wspólnego stanowiska.
Znalazlem utwor przewodni dla kampanii Dudy..... Dudy budowniczego Polski....

Załączniki:

Reklama

Re: PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy

Napisał(a): gość -

Dalej niech tak robią to wszyscy ruszą na Warszawę kto zapłaci za te nieważne karty wyborcze z 10 maja a jak 28 Czerwca przełożą .Podatnicy zapłacą kto inny tylko doić ludzi ,co 500 plus teraz 2 ?Na emerytôw .A pracownik co to lodôwka nie je nie pije a żyje ?Co minimalna w gôrę w sklepach w gôrę nowe podatki i tak naprawdę mniej zarabiają niż zarabiali ,co z kwotą wolną od podatku ?

Reklama

Re: PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy

Napisał(a): Logos -

~gość Czekam z utęsknieniem na 28 czerwca, ciekawe co furman vel buc vel gość napisze. Zmieniłbyś deklu styl pisania bo czuć ciebie buc przez monitor.
Nie doczekasz do 28 czerwca nieszczęśniku, rewolucja wybuchnie 22 czerwca i zaskoczy cię pod pierzyną

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS rozważa przesunięcie wyborów, ponieważ boi się przegranych wyborów Dudy