386
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +163
386 ppt ?

PiS to partia bolszewicka (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PiS to partia bolszewicka

Napisał(a): ~Robek -

Człowiek, który kiedyś zasłynął z majestatycznej pieśni o całowaniu i Warszawie, nagle zapragnął pobawić się w politykę, czego efektem jest partia KUKIZ'15. No cóż, teraz zabłysnął inteligencją znowu:

Dla mnie to nic innego jak partia bolszewicka [PiS], o mentalności bolszewickiej. Nie mówię tego po to żeby kogoś obrazić, tylko mówię o pewnego rodzaju charakterze, o szybkości zawłaszczania państwa, centralizowania państwa przez jedną partię. To typowy rys partii bolszewickiej"

"Jeżeli PiS dojdzie do takiej arogancji i bufonady, że wyalienuje się całkowicie, a praktycznie już to zrobił to jedyną metodą jest ulica" kiedy toczył się tzw. bój o TK, Kukiz 15 natychmiast przedstawił propozycję aby sędziów wybierała większość 2/3. Media powinny były trąbić, że to dobre rozwiązanie. Tym bardziej że Komisja Wenecka stwierdziła że ten pomysł Kukiz ’15 jest jedynym rozwiązaniem, natomiast media wolały nas wepchnąć po pierwszym głosowaniu w ramiona PiS-u twierdząc że zagłosowaliśmy przeciwko sędziom z rozdania Platformy, a to świadczy że jesteśmy z PiS-em. Także wy ponosicie też w ogromnej mierze winę za to, co wyprawia w tej chwili PiS"
INTERIA.PL

Re: PiS to partia bolszewicka

Napisał(a): taie -

best74 Jeżeli PiS to partia bolszewicka, to ty jesteś idiota.
Pomijając twój chamski język - to przyznaję ci rację PZPPiS przebił "bolszewików" -
Bolszewicy musieli krwawo walczyć o swoje a tu "owieczki i barany" same oddały się w ręce "jedynej słusznej partii"
A jeżeli twierdzisz że jest inaczej to udowodnij że to nieprawda
"Totalitaryzm (dawniej też: totalizm, z łac. totalis – cały, całkowity) – system rządów (reżim polityczny), w którym państwo posiada całkowitą kontrolę nad społeczeństwem i stara się kontrolować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe."
Obecnie wszystko znajduje się w rękach jednej osoby - staliśmy się "bananową republiką"
Została jeszcze wojna o SN i PKW.
A nad tym słowem na "I" to się zastanów czy ktoś z ciebie takiego nie robi ? A moża ty sam z siebie ?

Re: PiS to partia bolszewicka

Napisał(a): taie -

~joj
~bezstronny tylko platforma ma prawo rządzić w Polsce bo wtedy jest demokracja
Nigdy w żuciu tylko nie PO
Obie diabła warte - ale ja na razie nie widzę światełka w tunelu

Re: PiS to partia bolszewicka

Napisał(a): ~pit -

Kukiz ma wiele racji to mocne słowa ale on ocenia styl rządzenia PIS i nie szczędzi krytyki dla złodziei z PO i nie skończy jak Palikot i Rysiek jest wiele mądrzejszy nie robi wokół siebie teatru i trzyma się zasad a wódki każdemu wolno się napić czy nie? Mimo wszystko Kukiz pewnie też uważa że PIS uratował Polskę przed upadkiem na dno bo byliśmy blisko ojjj..
« Wróć do tematów
Do góry strony: PiS to partia bolszewicka