19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń89
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +4
19 ppt ?

>>PISOWCY CHCĄ SUWERENNOŚCI DLA PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ << (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

>>PISOWCY CHCĄ SUWERENNOŚCI DLA PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ <<

Napisał(a): Servis07 -

Jaka ma być ta suwerenność? Czy Korea Północna i Białoruś, czy Wenezuela i Kuba mogą należeć do Unii Europejskiej? Niestety nie bowiem Unia Europejska jest wspólnotą pewnych podstaw wartości cywilizowanych.

Jakie to są wartości? Przede wszystkim wolność jednostki i prawo do stanowienia o sobie, czyli prawo wyboru preferencji seksualnej, prawo do wyboru religii, lub ateizmu, prawo do stanowienia o dziecku, które nie ma szans życia, prawo do protestu, bez pał milicyjnych. Mniejszości mają mieć prawo do wyznawania i kultywowania swoich przekonań itp. Podstawowe wartości z wyszczególnione w karcie praw człowieka.

Unia Europejska nie piętnuje nihilistów i nie indoktrynuje religijnie, ale stoi na straży podstawowych wartości praw człowieka.

Czego chce PiS i jego elektorat?

,, Chcemy, by nasze hasło: "jedna Polska, jeden naród, jedne szanse, jedna godność" zostało zrealizowane - oświadczył w sobotę na konwencji PiS poświęconej rolnictwu prezes partii Jarosław Kaczyński. "Żaden przeciwnik, sam diabeł nas nie zatrzyma w walce o to, byśmy to zadanie zrealizowali" - dodał".

Czego chciał Adolf Hitler?

,, Niemcy poszli za urazami Adolfa Hitlera. W artykułach zamieszczonych w tym „Pomocniku Historycznym” Czytelnicy znajdą trzy istotne konstatacje:

Gdyby Hitler z jakichś względów umarł ok. 1940 r., być może wszedłby do historii jako jeden z największych władców Niemiec. Do tego momentu odpowiadał na najgłębszy resentyment Niemców, naprawiał – według nich – krzywdę wyrządzoną im w Wersalu (1918 r.), gdy ustalano porządek europejski po Wielkiej Wojnie.
80 lat temu, po zdobyciu władzy w 1933 r., Hitler w kilka miesięcy zbudował państwo wodzowskie. Liczyła się tylko jego wola („Ein Volk, ein Reich, ein Führer” – jeden naród, jedno państwo, jeden wódz). Instytucje państwa były fasadą, nawet partyjne zjazdy w Norymberdze raczej spektaklami z gatunku światło i dźwięk.
Hitler swą władzę zdobył legalnie. Nie było żadnej rewolucji, zamachu stanu. Trzecią Rzeszę urodziła niemiecka demokracja.
Ta ostatnia konstatacja jest najistotniejsza. W Pomocniku Historycznym nie opowiadamy bowiem historii Adolfa Hitlera. Chcemy oświetlić zbrodniczy fenomen państwa niemieckiego, które istniało zaledwie 12 lat, przeszło do historii pod nazwą Trzeciej Rzeszy, a zostawiło po sobie wymordowany i zrujnowany kontynent.

Pomocnik Historyczny „Trzecia Rzesza 1933-1945” współtworzą dziennikarze tygodnika POLITYKA oraz naukowcy: Dr Jarosław Centek ; prof. dr hab. Jerzy Holzer; prof. dr hab. Jerzy Kochanowski;  dr  Adam Kożuchowski; prof. dr hab. Piotr Madajczyk; prof. dr hab. Jan M. Piskorski; prof. dr hab. Krzysztof Ruchniewicz; dr Jan Skórzyński; prof. dr hab. Anna Wolff-Powęska; dr  Marcin Zaremba; dr hab. Andrzej Żbikowski; dr hab.  Stanisław Żerko"

Rząd, który nie chce uszanować podstaw poszanowania praw człowieka, chce wyjść z Unii Europejskiej, aby mógł podporządkować sobie naród przy pomocy milicyjnych pał, gazu, łamania rąk kobietom, prześladowania i duszenia.

Do tego są potrzebne sądy partyjne, aby żaden z funkcjonariuszy partyjnych aparatu represji, nie poniósł konsekwecji prawnych.

Rząd, który nie szanuje obywateli, który wystawia ludzi na próbę, aby za pieniądze oddali swoją wolność jest podły.

Rząd, który pragnie dobrobytu dla siebie, swoich rodzin, kolesi, znajomych i dlatego chce wprowadzić oligarchię pragnie wyjść z Unii Europejskiej.

Kogo dotyczą straty finansowe z tytułu walki z Unią Europejską? Te straty poniosą wszyscy Polacy, ale nie tłuste koty z PiS.

>>Zapraszam do debaty nocnej <<

INTERIA.PL

Re: >>PISOWCY CHCĄ SUWERENNOŚCI DLA PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ <<

Napisał(a): Dobrawa1 -

Jakie to są wartości? Przede wszystkim wolność jednostki i prawo do stanowienia o sobie, czyli prawo wyboru preferencji seksualnej, prawo do wyboru religii, lub ateizmu, prawo do stanowienia o dziecku, które nie ma szans życia, prawo do protestu, bez pał milicyjnych. Mniejszości mają mieć prawo do wyznawania i kultywowania swoich przekonań itp. Podstawowe wartości z wyszczególnione w karcie praw człowieka.

W Polsce wszystkie te wartości są przestrzegane....OD ZAWSZE.
Nikt nikomu nie zagląda pod pierzynę. Spij sobie z kim chcesz, kiedy chcesz. Nie żądaj jednak, bym stawiała za wzór, coś..czego ja nie akceptuję. To moje prawo.
Mam prawo do bycia katoliczką...prawda? prawo do wyboru religii, Dlaczego zatem...nie przestrzegasz moich praw i wiecznie szkalujesz, atakujesz, kłamiesz?
W Polsce byle m...a wychodzi na ulicę i protestuje. Nikt nikomu nie zabrania...ba nawet policja ochrania.
Mniejszości? Mają swoje prawa, są jak nigdzie indziej przestrzegane.

Napisał(a): ~gość -

Bucu uruchomiłeś się dzisiaj ponad normę, będziesz musiał brać podwójne porcje leków i dodatkowa lewatywę więc lepiej idź już spać. Co za kretyn i jaka idiotka zrobili takiego debila ?

Reklama

Napisał(a): Keramek -

serwus!* Jak miło cię spotkać!
serwus - forma poufałego pozdrowienia
https://sjp.pwn.pl/slowniki/serwus.html

Jednym z twoich problemów jest dywagowanie na temat pojęć, których nie rozumiesz😂🤣😆
To tłumaczy jak powstają twoje wyimaginowane komunały.

Suwerenność ludu lub suwerenność narodu – doktryna, zgodnie z którą lud, rozumiany jako polityczna wspólnota obywateli obywatelstwo, jest suwerenem w państwie i od niego wywodzi się legitymizacja władzy. nie z międzynarodowych instytucji Zasada suwerenności ludu jest jedną z podstawowych zasad ustroju demokratycznego.Przyjęcie zasady suwerenności ludu niekoniecznie musi się też wiązać z demokratyzacją. Thomas Hobbes wskazywał, że chociaż władza wywodzi się od ludu, to zawsze musi być sprawowana przez reprezentantów. Reprezentowane jednostki nie mają wpływu na politykę i poza skrajnymi przypadkami nie mogą się jej sprzeciwiać.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Suwerenno%C5%9B%C4%87_ludu

Wiem wiem mojego wpisu tez nie rozumiesz😆🤣😂

Dobrawa1 Jakie to są wartości? Przede wszystkim wolność jednostki i prawo do stanowienia o sobie, czyli prawo wyboru preferencji seksualnej, prawo do wyboru religii, lub ateizmu, prawo do stanowienia o dziecku, które nie ma szans życia, prawo do protestu, bez pał milicyjnych. Mniejszości mają mieć prawo do wyznawania i kultywowania swoich przekonań itp. Podstawowe wartości z wyszczególnione w karcie praw człowieka.

W Polsce wszystkie te wartości są przestrzegane....OD ZAWSZE.
Nikt nikomu nie zagląda pod pierzynę. Spij sobie z kim chcesz, kiedy chcesz. Nie żądaj jednak, bym stawiała za wzór, coś..czego ja nie akceptuję. To moje prawo.
Mam prawo do bycia katoliczką...prawda? prawo do wyboru religii, Dlaczego zatem...nie przestrzegasz moich praw i wiecznie szkalujesz, atakujesz, kłamiesz?
W Polsce byle m...a wychodzi na ulicę i protestuje. Nikt nikomu nie zabrania...ba nawet policja ochrania.
Mniejszości? Mają swoje prawa, są jak nigdzie indziej przestrzegane.

Co ty mnie za dziecko? Owszem w Polsce tak było, ale nie jest odkąd PiS wypowiedział krucjatę Polsce i Europie. Kaczyński obiecywał piętnowanie nihilistów, którymi nazywa się opozycję i tzw. Lewactwo.

W Polsce piętnowano ateistów, nawet za czasów PRLu. Jak to się odbywało?

Kler naciskał na ateistów przez rodziny, kiedy matka ateisty, która była wierzącą, spotkała się z księdzem, to ten karcił ją, jak wychowała dziecko, czy dzieci. W szkołach odbywały się naciski na dzieci przez dzieci fanatyków religijnych. Takie dzieci były izolowane i wyzywane komuchami itp. Były różne formy nacisku, podałem jedynie krótki opis form nacisku.

Jak jest teraz za rządów PiS. Samorządy pisowskie wydały ustawy o piętnowaniu LGBT tzw. Strefy bez LGBT i dzięki temu straciły część funduszy z UE. Minister Ziobro srefundowal straty z Funduszu Sprawiedliwości.

Obecnie PiS zrobił z Polski państwo wyznaniowe, które sponsorowane jest milionami podatnika i bez względu na przynależność religijną i prawo do światopoglądu, wszyscy podatnicy płacą ze swoich podatków na kościół katolicki.

Co Dobrawa oznacza wolność religijna i prawo do wyboru światopoglądu religijnego?

Wolnosć religijna oznacza prawo wyboru światopoglądu, czy Islam i inne religie są w Polsce mile widziane? Zapewne nie, a dowodem jest katolickie powitanie rodzin, dzieci islamskich, na granicy z Białorusią. PiS hoduje Islamistów, wraz z dziećmi w lesie, jak zwierzęta! To jest firma radosnego katolickiego powitania ludzi, bez dachu nad głową, głodnych i wyziębionych.

Mam w zasobach słynne powitanie LGBT w Białymstoku. Pewnie na twoich oczach się działy barbarzyńskie rzeczy. Polewanie moczem, wyzwiska, petardy, przeklinały i wyzywały tych ludzi, nawet małoletnie dzieci. Faktycznie gdyby nie policja byłyby trupy.

W parafiach są nawet po 2 - kościoły, niestety bywają puste, a ty mówisz, że was prześladują. Ja nie wyzywam ciebie za przynależność religijną, lecz za ciemnotę i brak rozumienia prostych tekstów. Nie wyzywam cię, lecz właściwie określam w stosunku do zachowania. Bronisz każdego księdza pedofila, nawet ukaranego przez papieża i tym samych kwestionujesz prawdę i wolę papieża.

Popierasz dyktaturę PiS i autorytaryzm, jesteś zdegenerowaną kobietą i za to mam cię chwalić.

,, Nikt nie zagląda pod pierzynę ", nie zagląda, bo nie musi, lecz wydaje się stosowne nauki kościoła, oraz indoktrynację religijno-pisowską. Oczym świadczy nauka w szkołach o cnotach niewieścich, szkolenie nauczycieli na katolickich uczelniach, by umieli radzić sobie na nauce etyki z ateistami. Posłuchaj wypowiedzi Rydzka i Jędraszewskiego. Czy to jest wolny kraj?

Czy sądy partyjne dają sprawiedliwość w Polsce i poczucie bezpieczeństwa? Chyba kolesiom z PiS.

Czy można swobodnie protestować? Osoby protestujące są wzywane na policję i nękane. PRL przy PiS był oazą wolności i demokracji.

W następnym wpisie podam linki do wolności protestu.

P

Reklama

Napisał(a): ~Cyc -

~gość Bucu uruchomiłeś się dzisiaj ponad normę, będziesz musiał brać podwójne porcje leków i dodatkowa lewatywę więc lepiej idź już spać. Co za kretyn i jaka idiotka zrobili takiego debila ?
Twoja matka miała ogon tumanie pusuarski. Trzepnij sobie kapucyna na dobranoc i zmień pieluchę bo śmierdzi zepsutymi rybami. Podziękuj Dobrawie za poparcie punkami. To jest wasza katolicka taktyka.

Czy Korea Północna i Białoruś, czy Wenezuela i Kuba mogą należeć do Unii Europejskiej?

Korea Północna, oficjalna nazwa Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, w skrócie KRLD – państwo w Azji Wschodniej,

Wenezuela, oficjalnie Boliwariańska Republika Wenezueli – państwo położone w północnej części Ameryki Południowej.

Kuba, Republika Kuby – państwo wyspiarskie w Ameryce Północnej

Nie masz pojęcia o mapie świata, dlatego głupoty napisałeś

Wymienione państwa, oprócz Białorusi nie leżą na terenie Europy, więc siłą rzeczy ze względu na swoje położenie....nie mogą należeć do Unii Europejskiej.

Reklama

~Cyc
~gość Bucu uruchomiłeś się dzisiaj ponad normę, będziesz musiał brać podwójne porcje leków i dodatkowa lewatywę więc lepiej idź już spać. Co za kretyn i jaka idiotka zrobili takiego debila ?
Twoja matka miała ogon tumanie pusuarski. Trzepnij sobie kapucyna na dobranoc i zmień pieluchę bo śmierdzi zepsutymi rybami. Podziękuj Dobrawie za poparcie punkami. To jest wasza katolicka taktyka.
Panie Cyc....a co cię tak te punkty bolą?;-)))))

Keramek serwus!* Jak miło cię spotkać!

Jednym z twoich problemów jest dywagowanie na temat pojęć, których nie rozumiesz😂🤣😆

Suwerenność ludu lub suwerenność narodu – doktryna, zgodnie z którą lud, rozumiany jako polityczna wspólnota obywateli obywatelstwo, jest suwerenem w państwie i od niego wywodzi się legitymizacja władzy. nie z międzynarodowych instytucji Zasada suwerenności ludu jest jedną z podstawowych zasad ustroju demokratycznego.Przyjęcie zasady suwerenności ludu niekoniecznie musi się też wiązać z demokratyzacją. Thomas Hobbes wskazywał, że chociaż władza wywodzi się od ludu, to zawsze musi być sprawowana przez reprezentantów. Reprezentowane jednostki nie mają wpływu na politykę i poza skrajnymi przypadkami nie mogą się jej sprzeciwiać.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Suwerenno%C5%9B%C4%87_ludu

*Serwus* jak miło cię spotkać-
*serwus* to forma keramkowego zacofania*.

Nie rozumiem ciebie człowieku, który jako obywatel domaga się bata władzy na swoje dupsko.

Unia Europejska jest wspólnotą cywilizowanych wartości i dlatego do niej, nie są przyjmowane państwa teokratyczne, autorytarne i dyktatury. Rozumiesz to turoniu?

Nie interesują mnie dogmaty degeneratów, którzy chcą z demokracji zrobić faszyzm, czy neonazizm.

Demoktacja to nie barbarzyństwo, zmuszanie do wiary i oligarchia, jsk jest w Polsce obecnie.

Suwerenność oznacza cywilizowane rządy we własnym kraju z poszanowaniem praw człowieka.

Skad się wzięła karta praw człowieka i instytucje międzynarodowe, których zadaniem jest ochrona ludzi krzywdzonych przez państwa teokratyczne? Cywilizowane narody ustanowiły podstawy elementarnej ochrony ludzi przed barbarzyństwem barbarzyńskich rządów pokroju PiS.

Tymo elementarnymi cywilizowanymi prawami jest wolność stanowienia o sobie, prawo do światopoglądu religijnego i politycznego, prawo mniejszości narodowych i wybór preferencji seksualnych, bo to są prawa przyrody bowiem każdy jest taki, jakim się urodził.

Państwo, które nie przestrzega elementarnych wartości cywilizowanych państw, które Polska podpisała, nie powinno należeć do Unii Europejskiej.

Zatem miejsce Polski jest wśród państw autorytarnych, takich jak Rosja Białoruś, Korea Północna, Kuba, Wenezuela i Węgry.

Mówisz o demokracji barbarzyńskiej, czyli twoje rozumowanie jest takie, że jsk się dorwie do władzy, jakie rząd to może wszystko. Przedstawiciele mniejszości nie liczą się wcale i rząd nie musi się z nimi liczyć.?

Oto przyklad : Początkowo rządziła w Polsce partia SLD, nie ma tam zbyt dużo wielbicieli wiary katolickiej.
Zatem mogła zburzyć wszystkie kościoły, a duchownych powiesić na rynkach miast, a zwolenników PiS spalić na stosach. Pytanie brzmi dlaczego SLD tego nie zrobiła? Bo pacanie szanowała wolę mniejszości!!!!!!!!

Zatem barbarzyńco dobranoc, nie dyskutuję z barbarzyńcami i buszmenami. Jesteś zwyczajnym degeneratem społecznym i to groźnym, bo takich słuchają prostacy. Koniec dyskusji.

Dobrawa1
~Cyc
Panie Cyc....a co cię tak te punkty bolą?;-)))))
Cycek ty napisałaś te plugastwa z gościa i dałaś punkty z gościa i 17 z niku. Ot tak było, to nazywa się podłość katolicka.

Servis07

Nie rozumiem ciebie człowieku.
To nic odkrywczego w twoim przypadku.😂🤣😆 Wiem wiem mojego wpisu tez nie rozumiesz😆🤣😂

Unia Europejska jest wspólnotą cywilizowanych wartości
Owszem jest i jedną z najważniejszych wartości jest przeciwdziałanie anarchii. Wolność suwerenność w twoim rozumowaniu to anarchia.

Nie interesują mnie dogmaty.
Podobnie jak mnie nie interesują dewiacje seksualne, zakaz palenia w piecu, kary za emisję CO2. W demokracji w takich sytuacjach trzeba dążyć do kompromisu.
Kompromis znasz to słowo???😂🤣😆

Zmuszanie do wiary
Nikt nikogo nie zmusza do wiary w przeciwieństwie do lewackich fanaberii za które ludzie są karani.
Jeżeli ludzie chcą żyć według tradycyjnych wartości to musisz to uszanować zwłaszcza jeśli życie według tych wartości zapewnia konstytucja.

Tymo elementarnymi cywilizowanymi prawami jest wolność
Wygląda na to że słowo wolność też jest dla ciebie pojęciem nie do ogarnięcia😆🤣😂
Im więcej władzy tym mniej wolności. UE to dżungla przepisów zabraniająca prawie wszystkiego ludziom. Przecież to nie przypadek, że w państwach UE trwają niekończące się protesty niezadowolonych ludzi a przywódcy wybierani są w wyniku medialnych manipulacji
przykład prezydent Austrii.

Państwo, które nie przestrzega elementarnych wartości cywilizowanych państw
To taki komunał jakie wartości???😂🤣😆 masz na myśli fanaberie lewackie typu nie jemy mięsa nie palimy w piecu, promujemy dewiacje seksualne, żyjemy na kredyt??? 😆🤣😂

Mówisz o demokracji
A gdzie tam pośmieję się tylko czasami z twoich idiotyzmów jakie wypisujesz😂🤣😆

Przedstawiciele mniejszości nie liczą się wcale i rząd nie musi się z nimi liczyć?Oczywiście jeśli głoszą takie idiotyzmy jak w tym wpisie, które są szkodliwe dla społeczeństwa to nie ma innego wyjścia.

Oto przyklad : Początkowo rządziła w Polsce partia SLD, nie ma tam zbyt dużo wielbicieli wiary katolickiej.
Zatem mogła zburzyć wszystkie kościoły, a duchownych powiesić na rynkach miast, a zwolenników PiS spalić na stosach. Pytanie brzmi dlaczego SLD tego nie zrobiła? Bo pacanie szanowała wolę mniejszości!!!!!!!!😆🤣😂
Ty jak coś napiszesz to można się tarzać ze śmiechu godzinami😂🤣😆
Odpowiedź jest banalnie prosta bo katolicy nie wyraziło na to zgody.
Podobnie jak nie wyrazili zgody na prześladowanie komuchów pomimo, że doprowadzili do bankructwa Polskę.

nie dyskutuję
ty nie potrafisz dyskutować ty zamieszczasz brednie😆🤣😂

Keramek
Servis07

Nie rozumiem ciebie człowieku.
To nic odkrywczego w twoim przypadku.😂🤣😆 Wiem wiem mojego wpisu tez nie rozumiesz😆🤣😂

Unia Europejska jest wspólnotą cywilizowanych wartości
Owszem jest i jedną z najważniejszych wartości jest przeciwdziałanie anarchii. Wolność suwerenność w twoim rozumowaniu to anarchia.

Nie interesują mnie dogmaty.
Podobnie jak mnie nie interesują dewiacje seksualne, zakaz palenia w piecu, kary za emisję CO2. W demokracji w takich sytuacjach trzeba dążyć do kompromisu.
Kompromis znasz to słowo???😂🤣😆

Zmuszanie do wiary
Nikt nikogo nie zmusza do wiary w przeciwieństwie do lewackich fanaberii za które ludzie są karani.
Jeżeli ludzie chcą żyć według tradycyjnych wartości to musisz to uszanować zwłaszcza jeśli życie według tych wartości zapewnia konstytucja.

Tymo elementarnymi cywilizowanymi prawami jest wolność
Wygląda na to że słowo wolność też jest dla ciebie pojęciem nie do ogarnięcia😆🤣😂
Im więcej władzy tym mniej wolności. UE to dżungla przepisów zabraniająca prawie wszystkiego ludziom. Przecież to nie przypadek, że w państwach UE trwają niekończące się protesty niezadowolonych ludzi a przywódcy wybierani są w wyniku medialnych manipulacji
przykład prezydent Austrii.

Państwo, które nie przestrzega elementarnych wartości cywilizowanych państw
To taki komunał jakie wartości???😂🤣😆 masz na myśli fanaberie lewackie typu nie jemy mięsa nie palimy w piecu, promujemy dewiacje seksualne, żyjemy na kredyt??? 😆🤣😂

Mówisz o demokracjiA gdzie tam pośmieję się tylko czasami z twoich idiotyzmów jakie wypisujesz😂🤣😆

Przedstawiciele mniejszości nie liczą się wcale i rząd nie musi się z nimi liczyć?Oczywiście jeśli głoszą takie idiotyzmy jak w tym wpisie, które są szkodliwe dla społeczeństwa to nie ma innego wyjścia.

Zatem mogła zburzyć wszystkie kościoły, a duchownych powiesić na rynkach miast, a zwolenników PiS spalić na stosach. Pytanie brzmi dlaczego SLD tego nie zrobiła? Bo pacanie szanowała wolę mniejszości!!!!!!!!😆🤣😂
Ty jak coś napiszesz to można się tarzać ze śmiechu godzinami😂🤣😆
Odpowiedź jest banalnie prosta bo katolicy nie wyraziło na to zgody.
Podobnie jak nie wyrazili zgody na prześladowanie komuchów pomimo, że doprowadzili do bankructwa Polskę.

nie dyskutuję
ty nie potrafisz dyskutować ty zamieszczasz brednie😆🤣😂

*serwus* to forma keramkowego zacofania*.

Zatem prosty człowieku my nie wyrażamy zgody na barbarzyńskie rządy barbarzyńców PiSowskich.

My, czyli ja i wszyscy ci, którzy wczoraj protestowali, oraz miliony Polaków. Prawo wprowadzane w szybkim trybie i pod ochroną nocy jest ograniczaniem wolności jednostki i decydowania o sobie. Ustawy są przyjmowaniem wartości i szariatu obcego państwa Watykan.

Protestujący i większość Polaków mają dość PiSu i jego demokracji. Piszesz farmazony jak dziecko z przedszkola, ale na starość się dziecinnieje, to znane zjawisko. Zatem według ciebie rządy PO PSL, SLD i inne były anarchią. Unia Europejska również jest anarchią. Jedynym państwem nie anarchicznym jest PiS i Białoruś i Węgry. Chłopie stuknij się w kopułkę. Z tobą szkoda dyskusji, bo jesteś na poziomie dzidziusia.

Na koniec poczytaj o anarchii w Wikipedia.

,, Anarchia (stgr. ἀναρχία – "bez władcy") – forma struktury społeczno-politycznej, w której nie ma żadnej ukonstytuowanej władzy, nie obowiązują żadne normy prawne[1].

W rozumieniu politycznym (w anarchizmie) to taka struktura, w której państwo zostaje zastąpione przez nieprzymusową i niescentralizowaną organizację społeczeństwa (np. federację autonomicznych miejscowości).

W rozumieniu potocznym anarchia to pojęcie określające:

rozkład lub niedowład struktur lub instytucji państwa niezależnie od ich przyczyn;
chaos organizacyjny w instytucji, organizacji lub społeczności.

Servis07

my nie wyrażamy zgody
wy to znaczy kto ???😆🤣😂

My, czyli ja i wszyscy ci, którzy wczoraj protestowali, oraz miliony Polaków. Prawo wprowadzane w szybkim trybie i pod ochroną nocy jest ograniczaniem wolności jednostki i decydowania o sobie. Ustawy są przyjmowaniem wartości i szariatu obcego państwa Watykan
My wczoraj pokazaliśmy poparcie dla UE. Tak myśli około 80 procent Polaków z PiS włącznie
a wam to się tylko wydawało, że to był protest poparcia dla lewackich dewiacji..

Zatem według ciebie rządy PO PSL, SLD i inne były anarchią.
😂🤣😆 wiem wiem jak zwykle nie rozumiesz, że brednie które głosisz to tylko twoje brednie do których nikt się nie przyznaje😆🤣😂 Wolność według ciebie to anarchia im szybciej to pojmiesz tym lepiej dla ciebie.

Dobrawa1 Czy Korea Północna i Białoruś, czy Wenezuela i Kuba mogą należeć do Unii Europejskiej?

Szanowna babciu, ty nie rozumiesz prostej przenośni do analogii? Prościej-dokonałem tylko porównania, czy takie barbarzyńskie państwa mogłyby należeć do Wspólnoty Europejskiej. Jejku ty nawet takich prostych rzeczy, nie potrafisz zdedukować? Hahaha.

Korea Północna, oficjalna nazwa Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, w skrócie KRLD – państwo w Azji Wschodniej,

Wenezuela, oficjalnie Boliwariańska Republika Wenezueli – państwo położone w północnej części Ameryki Południowej.

Kuba, Republika Kuby – państwo wyspiarskie w Ameryce Północnej

Nie masz pojęcia o mapie świata, dlatego głupoty napisałeś

Wymienione państwa, oprócz Białorusi nie leżą na terenie Europy, więc siłą rzeczy ze względu na swoje położenie....nie mogą należeć do Unii Europejskiej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: >>PISOWCY CHCĄ SUWERENNOŚCI DLA PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ <<