243
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi183
  • Ocen na +152
243 ppt ?

Piszemy słowa otuchy dla Białorusi! (184)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Piszemy słowa otuchy dla Białorusi!

Napisał(a): Admminka -Wspólnie wyraźmy poparcie i jedność z naszymi sąsiadami, którzy toczą walkę o wolność. Pokażmy sprzeciw wobec łamania praw człowieka i zasad demokracji. Tych kilka słów nic nie kosztuje, a będzie symbolem wsparcia w tej trudnej sytuacji.

Poświęć kilka chwil i napisz w komentarzu do tego wątku słowa otuchy dla walczących o demokrację Białorusinów. Niech poczują nasze wsparcie.

To jednak nie wszystko. 26 września na warszawskim Stadionie Narodowym o godzinie 20 odbędzie się wielki koncert "Solidarni z Białorusią", podczas którego obok polskiej flagi zawiśnie biało-czerwono-biała historyczna flaga Białorusi. Koncert możecie obejrzeć online w Interii lub na antenie Polsatu. Bądźcie z nami!

Więcej o koncercie przeczytacie tutaj:https://muzyk(...)4733091
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Piszemy słowa otuchy dla Białorusi!

Napisał(a): ireneo -

Przyjaciele z Białorusi
my, Polacy, rozumiemy waszą sytuację,
a że podobnie doswiadczani
to myślą i sercem jesteśmy z wami.

Reklama

Re: Piszemy słowa otuchy dla Białorusi!

Napisał(a): ireneo -

~Mary Najważniejsze, że uwierzyliście. A wiara czyni cuda :)
Wiara nie czyni cudów, to cuda czynią wiarę.

Re: Piszemy słowa otuchy dla Białorusi!

Napisał(a): Gość -

Życie człowieka jest wobec istnienia świata chwilą, zatem wolność ma szczególne znaczenie. Niech każdy wykorzysta ten moment swojego życia, w sposób przyjemny dla siebie. Niech nikt nie podnosi ręki na drugiego człowieka, by go zniewolić i nim zawładnąć.

Wolność to najpiękniejsze słowo świata. Nawet ptak uwięziony w klatce przestaje śpiewać i staje się smutny. Człowiek zniewolony, któremu inni narzucają swoją wolę, traci sens życia i przestaje być szczęśliwy.

Zatem trzeba walczyć, ze wszelkich sił z dyktaturą w każdym kraju, by ludzie podnieśli głowy dumnie i byli szczęśliwi i radośni, by ten moment życia sprawiał im radość, bo tyle im zostało.

Życzę Polsce wolności i Białorusi także.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Piszemy słowa otuchy dla Białorusi!