12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Piwne oczy - jaki makijaż? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Piwne oczy - jaki makijaż?

Napisał(a): Gość -

Witam, ja również mam ciemne oczy. Bardziej brązowe niż piwne albo czekoladowe. Jak kto woli. ;)

Proponuję stosować pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka cienie jasnej barwy, a w zewnętrznym kąciku ciemniejsze.

Przebieraj w barwach złota, ewentualnie z domieszką brązu.
Sięgaj raczej po cienie delikatnie opalizujące, gdyż w ten sposób podkreślisz blask spojrzenia swoich piwnych oczu.
Można podkreślić je na koniec eyelinerem, osobiście go nie używam ale można jeśli się lubi. :)

Mam nadzieję, że jakoś pomogłam.
Pozdrawiam.

Reklama

Napisał(a): ~Rebelles -

Do piwnych oczu pasują właściwie każde kolory. Będzie Ci dobrze zarówno w różach i fioletach, jak i beżach i brązach. Możesz sobie skomponować takie cienie, albo kupić paletkę, gdzie kolory będą tak skomponowane, że można je mieszać. Fajne palety cieni mahttp://pierre(...)ene.com zobacz sobie. Mają dobrą jakość.

Reklama

Napisał(a): ~Ela -

Bardzo fajną opcją jest makijaż permanentny. Dzięki temu nie musimy codziennie rano spędzać czasu na makijażu na przykład oczu. Ja swoje kreski na powiekach robiłam w Vici Clinic w Krakowie u pana Krzysztofa. Efekt jest świetny - dokładnie taki, jakiego oczekiwałam.

Reklama

Napisał(a): ~Fanka -

Moim zdaniem super opcją jest makijaż permanentny. Nie musimy się codziennie martwić o to, aby nasz makijaż wyglądał perfekcyjnie. Ja robiłam brwi i kreski w Vici Clinic w Krakowie za pomocą urządzeń i produktów marki Biotek. Zabiegi wykonywał przemiły Pan Krzysztof. Efekt jest naprawdę super, nic nie blaknie, a makijaż wygląda naturalnie.

Napisał(a): ~Karola -

Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

Napisał(a): ~Olga -

Zachęcam do wykonywania makijażu permanentnego. Efekt jest naprawdę bardzo ciekawy. Polecam wybrać się w tym celu do Vici Clinic w Krakowie. Kolory nie blakną, bardzo fajnie taki makijaż prezentuje się w wielu różnych sytuacjach.

Napisał(a): ~Magda -

Od kiedy za namową koleżanki zdecydowałam się na makijaż permanentny, dużo mniej czasu spędzam każdego dnia przed lustrem. Zabiegi robiłam w Vici Clinic w Krakowie, gdzie pracuje przemiły pan Krzysztof. Pracuje na marce Biotek. Polecam wypróbować - same zdecydujecie, czy było warto.

Napisał(a): Muszelka -

Mam do Was taką małą prośbę. Widzę, że jesteście super zorientowane. Mam niebieskie oczy i blond włosy, krótkie. Zamierzam się z kupnem zestawu 6 rozświetlaczy Highlighter Kit marki SOSU i chciałabym wiedzieć, jakich kolorów użyć, jakie z nich zmiksować? Nie wiem jaka teraz jest moda, nie chciałabym wyglądać glupio.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Piwne oczy - jaki makijaż?