52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +0
52 ppt ?

pizza na szybko, która z gotowych ze sklepu najlepsza ? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

pizza na szybko, która z gotowych ze sklepu najlepsza ?

Napisał(a): Gość -

Hej :)
nie zawsze jest czas i ochota żeby pichcić, czasami trzeba coś na szybko przygotować i tu moje pytanie :)
lubicie gotowe pizze ze sklepu ? takie mrożone, które wrzuca się tylko do piekarnika i za kilka minut można już jeść.
Które ze sklepowych są waszym zdaniem najsmaczniejsze ?

INTERIA.PL

Re: pizza na szybko, która z gotowych ze sklepu najlepsza ?

Napisał(a): gość -

osobiście nie lubie
mają za dużo składników E i takich tam jak i konserwantów , spulchniaczy

też nie mam czasu na gotowanie w tygodniu ze względu na pracę więc pichcę w weekend i mrożę a w tygodniu wyjmuje

Szczerze mówiąc, chyba tylko raz jadłem pizzę z zamrażarki. Tego się nie da jeść! Dlatego wolę poświęcić trochę czasu i sam zrobić placek z ulubionymi dodatkami, albo skoczyć do Dominium, którą mam dosłownie za rogiem :) Zdrowiej to i smaczniej.

Napisał(a): powiewswiezosci -

oj nie zdecydowanie nie, takie gotowe ze sklepu nie bardzo mi smakują, chociaż może jeszcze nie trafiłam na jakąś dobrą i smaczną. Lepiej jest pójść do dobrej pizzerii, jak Dominium, albo zamówić na dowóz znacznie lepsze rozwiązanie.

Ze sklepu, gotowa? to profanacja pizzy. Na dobrą pizzę to się albo chodzi na zakupy i kupuje składniki robiąc samemu, albo do restauracji. Moim numerem jeden jest Impuls w Świdniku...tamtejsza pizza miażdży system

Napisał(a): Gość -

trudno powiedzieć która sałatka jest najlepsza ponieważ każdy ma inne kubeczki smakowe. Mi bardzo odpowiada smak pizzy z Biedronki. Taka duża chyba z 1kg tej pizzy jest. Cena jak za taką dużą pizze nie jest wygórowana. Nie patrzę na skład pizzy bo wiadomo że taki produkt musi posiadać konserwanty aby długo zachować "świeżość" i zdatność o spożycia.

Napisał(a): Monika35 -

Ja generalnie nie przepadam za mrożoną pizzą. Natomiast bardzo cenię sobie ofertę, jaką posiada http://www.te(...)zza.pl/ . Dostępna tam pizza jest smaczna, mamy do wyboru wiele dodatków, a przy tym zamówienia można składać nawet do późnych godzin nocnych. W związku z czym nawet jeżeli ktoś wieczorem będzie miał ochotę na kawałeczek ulubionej pizzy, bez problemu może sobie ją zamówić.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza pizza mrozona
  • najlepsza pizza mroona
  • pizza ze sklepu
  • ktora pizza mrozona
  • najlepsze sklepow pizze
Do góry strony: pizza na szybko, która z gotowych ze sklepu najlepsza ?