10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń23
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
10 ppt ?

pizza ! (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: pizza !

Napisał(a): Gość -

zarka jako osoba bez ambicji znowu założyła nowe konta, bo przecież stare jej usuwają - tym razem 2 - jedno jako asia88 i drugie jako zarunia (miałam przyjemność odczytać jej bezsensowne wiadomości, którymi znowu zaczęła zaśmiecać moją skrzynką na smakerze).

Ja uwielbiam pizze 4 sery z LaPrimera, ale i tak najlepsza jest w NewYorkPizza! Zwłaszcza farmerska. Lubię na pizzy różne dodatki sera, tuńczyka albo kurczaka, krewetki, ananasy, bekon, kabanosy. Z resztą, nie zjadłabym tylko chyba pizzy z owocami morza. Jest taka w niektórych pizzeriach. Gdy się o nią pytałam, to słyszałam takie odpowiedzi, że nie wszyscy chcą ją jeść jak już widzą jak wygląda.
Czy ktoś może jadł taką i może się podzielić wrażeniami?

Reklama

Re: pizza !

Napisał(a): Gość -

Ja jedynie wzbraniałabym się przed pizzą na słodko. Na wierzch kładziemy różne rodzaje serów-także wędzony, camembert, z niebieską pleśnią. Dodatki mięsne są fakultatywne-odsączony tuńczyk na gorącą pizzę lub trochę pieczonego kurczaka.A dla jarosza -kilka kotlecików sojowych wczęsniej ugotowanych z przyprawami-wtedy kładę je przed pieczeniem.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów