Płace w tym roku przyspieszą? (31)

Płace w tym roku przyspieszą?

Temat dotyczy artykułu: Płace w tym roku przyspieszą?

Rekordowo niskie poziomy bezrobocia, a także kurczące się zasoby kadrowe na rynku będą przekładać się na wzmożoną konkurencję o pracowników i to zarówno tych obecnych, jak i potencjalnych. W ubiegłym roku już 51% firm odczuło trudności rekrutacyjne, a wiele z nich doświadczyło presji płacowej ze strony swoich załóg. Z badań Work Service wynika, że 53% Polaków oczekuje podwyżek wynagrodzeń.

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Głogów*podnośnik -

O ile pragniesz wydzierżawić dźwig osobowy, zalecam odwiedzać stronę www:Wyszukujemy ocykanych pracobiorców
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Jelenia Góra!dźw -

O ile pragniesz pożyczyć podnośnik osobowy, polecam odwiedzać stronę www:Wypatrujemy doświadczonych pracowników
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Polkowice*zwyżki -

Jeżeli potrzebujesz wydzierżawić podnośnik koszowy, polecam odwiedzić stronę internetową:Wypatrujemy fachowych pracobiorców
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PiOn -

Czy Pani minister się orientuje o wynagrodzeniach w Urzędach Wojewódzkich bezpośrednio podległych administracji rządowej gdzie gro pracowników pracuje na minimalnych pensjach? Podejrzewam, że znaczna część społeczeństwa otrzymuje tylko i wyłącznie podwyżki wymuszone przepisami.Obecnie galopujący wzrost cen na energię , gaz, wodę, ścieki, żywność etc nie rekompensuje tych marnych podwyżek. Kiedy wreszcie przy cenach zachodnich będzie porównywalne wynagrodzenie zachodnie. To jest zadanie dla pani ministerstwa na nowy 2018 rok.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Lubin.podnośnik9 -

Jeśli pragniesz wydzierżawić podnośnik koszowy, zachwalam odwiedzać stronicę internetową:Wypatrujemy otrzaskanych pracowników
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~jan -

TROCHĘ TO PRZYPOMINA RZĄDY po-psl NAJPIERW PODWYŻKI DLA URZĘDASÓW A JAK COŚ ZOSTANIE TO SIĘ DA BIEDNYM
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Britney -

Polscy prywaciarze są śmieszni. Pracownikom płacą grosze towary kosztują podobnie a czasem i więcej niż w zachodniej Europie. Opodatkowanie i mamy jedno z najniższych w Europie a jak dodać do tego polskie pensję to już w ogóle grosze wychodzą. Prywaciarze są pierwsi do wyliczania ile kosztuje pracownik ale żaden nie przyzna że te same produkty w zachodniej Europie kosztują bardzo podobnie a pracownikom trzeba płacić 4 razy więcej niż nasi płacą wraz z tymi "wielkimi" obciążeniami. Ciągle nic się nie opłaca, ciągle ledwo biznesy idą ale w corocznych bilansach z urzędów skarbowych w każdym mieście przybywa milionerów i każdy z nich prowadzi działalność gospodarczą. Prywaciarze pojmujecie że na zachodzie działa to tak że kasę ładuje się w rozwój firmy a dopiero to co zostaje wydaje się na swoje przyjemności u nas za to trzeba doić ile wlezie a prywaciarz musi co rok wymienić auto sobie i najbliższym i mieszkać w wielkim domu z basenem oraz pobudować takie same domy swoim dzieciom, dlatego nasze firmy wyglądają jak wyglądają a zwykli pracownicy są dziadami Europy.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gonia -

Pracuję w budżetówce (administracja na wyższej uczelni) już nie pamiętam kiedy była ostatnia regulacja płac, a wszędzie słyszę jak to się mamy coraz lepiej.... Podwyżki są w sklepach i urzędach!!!!
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Luis -

Hehehe podwyższą tak jak w administracji państwowej o 50 zł po 10 latach i będą drzeć gębę w partyjnej tvp jak to nawalili ludziom kasy, że nie dadzą rady wydać. TAK TO WŁAŚNIE BĘDZIE. W Polsce nic się nie zmieniło. Te same gęby prze korytach tylko legitymacje wymieniają z PRL na obecne.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Emigrant -

Pozdrowienia z Irlandii, tu podwyzki w wysokosci 5% rocznego dochodu sa co roku
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz