6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +17
6 ppt ?

Platforma, totalna opozycja, totalne media i przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają drugi etap (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Platforma, totalna opozycja, totalne media i przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają drugi etap

Napisał(a): majfraj -

Przypominamy wypowiedz prezesa Schetyny ze on podpisze wszystko co zażąda przewodniczący Junckers i Timmermans (komisja unijna) hasło ulica i zagranica, to była kompletna klapa, kompromitacja komitetu obrony demokracji ponieważ im nie zależało na demokracji ale na kasie, hasła zamach na demokracje, zamach na prawa człowieka, zawłaszczona tv publiczna, zamach na TK, zamach na sądy, przejęcie sądów, upolitycznienie wymiaru sprawiedliwości i jeszcze więcej pustych haseł, kłamstwa, próbowano przekonać Polaków ze taka jest prawda za rządów zjednoczonej prawicy, Polacy nie dali się nabrać tym kłamstwom, próba puczu na której miał stanąć król Europy Donald Tusk okazała się nie wypałem bo po co by przyjechał do Wrocławia, mieliśmy więcej prób obalenia rządu prawicy przez platformę, totalna opozycje, przewodniczącego Junckera i Timmermansa, totalne media Polsat news, tvn24, Niemieckie media jak i media głównego nurtu unii europejskiej.
Drugi etap
1, Praworządność puste hasła (kłamstwo) rozwiązania które są stosowane w unii europejskiej.
2, Wycinka w Puszczy Białowieskiej puste hasło (kłamstwo) kornik dla drzewa to jak wirus grypy nie leczony rozprzestrzenia się i zabija.
3, Emigranci to puste hasło (kłamstwo) większość państw UE nie przyjmuje emigrantów.
Tym tematem zajmiemy się w kolejnym artykule.
Drodzy Europejczycy czy zgodzilibyście się żyć w nędzy? To proponuje Polakom prezes Grzegorz Schetyna, przewodniczący Juncker, Timmermans?
Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy zrozumieli ze Polacy już w nędzy żyli za komuny, teraz Polskie dzieci nie głodują, z powodu biedy dzieci nie są zabierane Polskie dziecko może wyjechać na wakacje to chcą nam zabrać prezes Schetyna, przewodniczący Junckers i Timmermans.
Prosimy o solidarność was Europejczycy!
INTERIA.PL

Re: Platforma, totalna opozycja, totalne media i przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają drugi etap

Napisał(a): ~gość -

~mejfrej czytałem artykuł pod tytułem Platforma, totalna opozycja, totalne media i przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają drugi etap
Nie musisz się chwalić, że umiesz czytać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Platforma, totalna opozycja, totalne media i przewodniczący Junckers i Timmermans wdrażają drugi etap