54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń709
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +0
54 ppt ?

Plecak czy torebka (albo torba na ramię)? (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Plecak czy torebka (albo torba na ramię)?

Napisał(a): Gość -

Cześć,

pomimo że jestem kobietą jestem gorąca przeciwniczka torebek damskich i toreb na ramię, noszę tylko plecaki. Torebki damskiej nigdy nie zdarzyło mi się nosić na stałe jedynie czasem poprzymierzałam sobie w sklepie. Torbę na ramię nosiłam przez pół roku w liceum i strasznie bolało mnie ramię i plecy. Od tego czasu tylko plecaki i tylko sportowe (np. teraz mam Jack’a Wolfskina). Te „eleganckie” są za małe dla studentki.

Czy są jakieś argumenty za torebką damską lub torbą na ramię? Moja mama twierdzi, że torebka jest bardziej kobieca (dlaczego?). Moim zdaniem w torebkach i torbach szybko robi się bałagan plecaki sportowe mają dużo przegródek i kieszeni.

Jaka jest Wasza opinia?

Dziękuję za odpowiedz.
INTERIA.PL

Re: Plecak czy torebka (albo torba na ramię)?

Napisał(a): gość -

lilith70 :DDDD bo nie wyobrażam sobie siebie ubranej w sukienkę szpilki i plecak :DDD bo to zwyczajnie nie pasuje, źle wygląda

widocznie masz wyłącznie sportowy styl ubierania, a kobiety zazwyczaj ubierają się róznie w zależności od okoliczności...
zresztą zazwyczaj najbardziej kobiece jest to, czego mężczyźni nie noszą, wówczas to "coś" nadaje nam kobietom szczególnego charakteru i najbardziej pociąga i przyciąga mężczyzn :))
To co kobiece- jest w kobiecie,nie w torebce. No, chyba,ze Twego faceta bardziej od Ciebie pociaga Twoja torebka

Napisał(a): xenia11 -

Do pewnego czasu też nosiłam tylko plecaki a teraz plecak mam ze sobą w górach:) torebki są bardziej eleganckie, i nie wszystkie stroje bd ok wyglądały z plecakiem np idąc na wesele, jakaś kiecka, szpilki, fryzurka i...plecak??? Albo tan sam plecak do eleganckiej koszuli i żakietu? Ale na codzień rozumiem Cię, pewnie masz własny styl i bardziej sportowy nie elegancki a skoro lubisz plecaki jest to Ok, Twoje argumenty średnio mnie przekonują: na studia wystarczy zwykle tablet, komurka i portfel plus sok/ woda, a bałagan to ja potrafie zrobic w plecaku z 10 przegrodami- taka już jestem, a bałagan w torebce jest bardzo klashczny u kobiet:):):) ale rozumiem Cie: Tobie ma byćwygodnie i siępodobać nie mamie;)

Napisał(a): Gość -

@ lilith70 & xenia11:

Tak, mam styl dość luźny i nie chcę się podobać mojej mamię tylko tak wyszło podczas spontanicznej rozmowy.

Studiuję grafikę wiec w plecaku poza zwykłymi zeszytami, książkami i artykułami piśmienniczymi często zabieram kredki, markery, ołówki a nawet farby. Poza tym nie widziałam, żeby studenci jakiegokolwiek kierunku zabierali ze sobą tylko to komórkę (przez "ó") i portfel, ale oczywiście są tacy, co nie przynoszą nic a nawet sami nie przychodzą. ;)

Nie widzę nic złego w żakiecie i eleganckich spodniach (sukienek nie noszę), fajnych budach (niestety w szpilkach chodzić nie umiem ;) ) i plecaku sportowym. Nie raz zdarzyło mi się tak wystąpić, na rozpoczęciu rok na przykład. :)

Napisał(a): xenia11 -

SoShy @ lilith70 & xenia11:

Tak, mam styl dość luźny i nie chcę się podobać mojej mamię tylko tak wyszło podczas spontanicznej rozmowy.

Studiuję grafikę wiec w plecaku poza zwykłymi zeszytami, książkami i artykułami piśmienniczymi często zabieram kredki, markery, ołówki a nawet farby. Poza tym nie widziałam, żeby studenci jakiegokolwiek kierunku zabierali ze sobą tylko to komórkę (przez "ó") i portfel, ale oczywiście są tacy, co nie przynoszą nic a nawet sami nie przychodzą. ;)

Nie widzę nic złego w żakiecie i eleganckich spodniach (sukienek nie noszę), fajnych budach (niestety w szpilkach chodzić nie umiem ;) ) i plecaku sportowym. Nie raz zdarzyło mi się tak wystąpić, na rozpoczęciu rok na przykład. :)
Za "u" przepraszam - moja wina !!!;) staram się pilnować ale mam dysortografię- nie wynyśloną- i czasem nie daje rady- ale oczywiście MOJA WINA... co do przyborów na wykładach i ćwiczeniach: napisałam tablet:) niedawno robiłam magistra i wielu ludzi - w tym ja- pisało na laptopie lub tablecie, ale znam tych co nie przynosili nawet tego :p:p oczywiście Twój kierunek wyklucza tylko coś do pisania, a w takiej sytuacji plecak większy jest raczej niezbędny i lepszy od tego damskiego ( ja na wycieczki czy w góry też preferuje sportowe) ;);) Masz styl i to bardzo fajnie, nie mam zamiaru Ci tu zachwalać torebek, tylko chciałam pokazać że w pewnyc sytuacjach torebka jest bardziej odpowiednia ( np. Wesele, studniówka itd) ale to fajnie że masz własny styl i trzymaj się go jak tylko bd Ci odpowiadał - pamiętaj by nie rezygnować z siebie przez to co wypada ;p
Pozdrawiam i powodzenia na studiach !
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • objazdwka po Gruzji plecak czy torebka przez ramie
  • czy moge nosic tableta w plecaku
  • prowokator78
Do góry strony: Plecak czy torebka (albo torba na ramię)?