Komentarze (155)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Ksiegowa -

Business finansowy to nie tylko siedziba to ludzie!!!!! To top banierzy i ekonomisci i lata doswiadczen, . Myslicie ze jak przeniosa siedziba i obsadza "baranami" to beda mieli business finansowy
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): ~żenada -

czyli już wiemy czyje interesy w UE są ważne dla Brukseli. Frankfurtu, Paryża, Amsterdamu i Dublina. Wyszło szydło z worka
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~a -

"Reuters zwraca uwagę, że Londyn jest wiodącym centrum finansowym clearingu derywatów denominowanych w euro." Bardzo mądry, zrozumiały tekst.
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~wyborca -

Nasz rząd ma ważniejszy problem niż GB. Skąd wziąć pieniądze na program 500 aby suweren na nich zagłosował?
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~UE.PL -

Ciekawu jestem co zrobi UE jezeli UK stworzy u siebie cos na wzor RAJU PODATKOWEGO wyjda z uni beda mogli robic co tyko zechca a ten pan minister niech policzy sobie ile setek tysiecy miejsc pracy utrzymuja Brytyjczycy w Niemczech np wezcie tylko pod uwage ile niemieckich aut i innych artykulow sprzedaje sie w UK.
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~Franek -

PRZYCZYNĄ BREXIt-u nie była polityka migracyjna UE, lecz wrogość do polskich, rumuńskich, bułgarskich itp. emigrantów zarobkowych. W UK nie było kryzysu migracyjnego bo nie są w strefie Schengen i nie przyjęli żadnych uchodźców arabskich i murzyńskich. Patrz dżungla w Calais.
Odpowiedzi (13)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~czester -

No bo przecież finanse były takie megabezpieczne w City - żadnych przewałów, żadnych kryzysów, żadnych baniek finansowych. Swoją drogą trzeba być idiotą, żeby wychodzić w ten sposób z Unii, wiedząc ile rynków i klientów się bezpowrotnie traci. Polska tradycyjnie nic na głupocie innych nie zyska, ale Niemcy już pewnie szampana otwierają.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Jerry z Londynu -

My Brytyjczycy polskiego pochodznia jestesmy stanowczo PRZECIW ! To Londyn ma pozostac
finansowym centrum Europy ! To tu ma bydz dobrze a nie we Francji czy w Niemczech.
Odpowiedzi (1)
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz