Po co ci kobieta? (77)

Po co ci kobieta?

Temat dotyczy artykułu: Po co ci kobieta?

Kontrowersyjny artykuł "Po co ci mężczyzna?" wywołał zagorzałą dyskusję internautów. Autorka planuje teraz tekst o tym, po co nam są kobiety. Pomóżmy jej i odpowiedzmy na pytanie ankiety.

Komentarze (77)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~mocny singiel -

tylko słabi zakładają rodzine
Odpowiedź (0)

moja ocena

Napisał(a): ~papciuś -

Ja jestem 38 letnim "starym kawalerem" i dzieki temu ze nie miałem nigdy powodzenia u kobiet nauczyłem sie wykonywac sam wiele prac które robia na chcwile obecą robię lepiej niz niejedna specalistka w swojej dziedzinie. I tak naprawde dzisiaj zdaje sobie pytanie po co mi jest potrzebna kobieta? Jak doskonale funkcjonuje bez niej?
Odpowiedzi (11)

Zdziwiony

Napisał(a): ~sławek z Poznania -

Witam!!! :)))
To pytanie nie powinno kiedykolwiek być zadane.
To tak jakby pytać po co człowiekowi świat woda, powietrze jedzenie.
Człowiek jest istotą mającą potrzebę bycia z kimś.
Brak drugiej osoby powoduje, że człowiek jest apatyczny, smutny, egoistyczny.
To kobieta łagodzi obyczaje wspiera kiedy trzeba dodaje skrzydeł kiedy jesteśmy w niej zakochani ale takze potrafi napsuć krwi. Jednak gdyby świat był samych mężczyzn to wystarczy obejrzeć areszt gdzie kupa facetów chodzi jak niewypał pełno tam agresji i jden drugiemu wilkiem. Nie ma nic przyjemniejszego niż wiedzieć że gdzieś tam czeka ukochana która za nami tęskni i nas kocha.
Jak przyjemnie jest prztulić taką kruchą kobietkę i zabiegać o jej wzgledy. A kiedy ooda nam swoje serduszko to my jesteśmy w 7 niebie.
Odpowiedzi (12)

Realnie rzecz biorąc

Napisał(a): ~Maciek -

kobieta wcale nie jest niezbędna. Można sobie żyć normalnie bez niej. Życie jest na tyle bogate że określenie - jest całym moim światem - brzmi prędzej jak jakiś żart.
Odpowiedzi (3)

:) potrzebne??

Napisał(a): ~luzak:) -

chyba tylko do przedluzenia gatunku. i dobrego sexu. goptowac umiem zarabiam na siebie.a jak ju zpoczuje si esamotny. dzwonie do takiej -jednej czy drugiej samotnej:) i milo krece ja na spotkanie. nie wydziwiajac ze oczekuje w zamian zwaizku.po prostu. tylko porzyjemnosc.. do tego sa potrzebne. :) oczywscie milo jest budzic si ewstawac. itd itp.ale do jakiegos czasu-pozniej to juz za bardzo schematyczne. wiec .przyjemnosc wykorzystanie i ponowna chwila dla mezczyzn. browarek kolesie i zabwa. i w chciwlach juz totalnej samotnosci. kobieta.:) badz odwrotnie.najpierw kobieta sex a pozniej dla dopelnia .kolesie i impra.
jestescie dopelnieniem meskiego swiata . a nie swiatem.:) zapamietajcie to
tylko nie majacy charakteru chlopaczki bawia si ew zakochanych chlopczykow.powrocmy do poczatkow. tylko prokreacja i sex. czyli do przyjemnosci. taka prawda.
samemu przyjemnosci spraiwac sobie nie moge :) pozdraiwam dla zbylwersowanych:)
Odpowiedź (0)

Slawku z Poznania!

Napisał(a): ~green -

Fajny z Ciebie facet!!!chcialabym aby moj byl takim wrazliwym i spostrzegawczym mezczyzna!PANOWIE UCZCIE SIE!
Odpowiedź (0)

ghg

Napisał(a): ~dfg -

te ankiety są porąbane. Żeby zobaczyć wyniki to wczesniej trzeba zagłosować, więc jeśli nie mogę zobaczyć tylko wyników to wybieram najgłupszą odpowiedź i głosuje
Odpowiedzi (1)

po co Ci kobieta?

Napisał(a): ~xyz -

Przede wszystkim kobieta to nie przedmiot i nie mozna o niej mówic w ten sposób...potrzebne są przedmioty i rzeczy ..kobieta drodzy panowie do rzeczy nie należy :P zatem odpowiedz jest bardzo prosta Kobieta jest wam niepotrzebna :P Kobieta jest istotą i mozna nas jedynie kochac:D Pozdrawiam :)
Odpowiedź (0)

po co??

Napisał(a): ~dave -

Witam, wcale sie nie dziwie, ze tyle pan zaznaczylo, "ze calym moim swiatem..." jestem mezczyzna stuprocentowym i z pelna swiadomoscia moge przyznac, ze kobieta jest calym moim swiatem i nie wstydze sie tego wogole, a Ci co mysla, ze ktos jest przez to "slaby" to chyba nie wiedza co to milosc, szkoda ze ten odsetek nie jest wiekszy, pozdrawiam wszystkich ;)
Odpowiedź (0)

Po co Ci kobieta??

Napisał(a): ~Facet -

A właśnie po to by ją Kochać i to by było na tyle....
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz