52
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń576
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +0
52 ppt ?

Po czym poznać szpanera? (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Po czym poznać szpanera?

Napisał(a): Gość -

Szpaner to nie człowiek który jeździ bmw czy ma wygoloną głowę... szpaner to ktoś dla kogo zdanie innych jest najważniejsze... to człowiek bardzo nieszczęśliwy bo dla niego największym wyzwaniem jest podobać się innym przez co traci swoją osobowość i styl. Zamiast cieszyć się z bycia sobą to cieszą go zazdrosne spojrzenia. To człowiek, któremu tylko zazdrość innych sprawia satysfakcję... Smutne...
INTERIA.PL

Re: Po czym poznać szpanera?

Napisał(a): gość -

Dla mnie szpaner to osoba ktora wszedzie gdzie idzie musi byc zauwazalna różnymi gadzetami, np. w ręku najnowszy iPhone, na głowie słuchawki Monster Beats by dr.Dre, na oczach markowe włoskie okulary Ray Ban, drogie białe rzucajace się w oczy buty Adidas, ewentualnie pod ręką jeszcze iPad i na głowie droga czapka firmy New Era. I wiecie co??... Ja jestem taką osobą, i pisze o tych wszystkich gadzetach z jednego powodu, zeby uswiadomic kilku, moze kilkunastu a nawet kilkudziesieciu z was, ze jezeli widzicie osobe tego typu z takimi gadzetami to nie powinniscie odrazu reagowac ze "o kurde, paczcie jaki szpaner, ma iphonea i mysli ze jest fajny". Zawsze do szkoly przychodze z takim zestawem jak powyzej wymieniony, czyli te sluchawki, okulary, i reszta. I ktoregos dnia się na mnie wkurzyli ze za duzo kasy wydaje i szpanuje. I tylko moj kumpel jako jedyny mnie zrozumiał. Powiedział ze jak mam to powinienem sie cieszyc ale inni nie powinni sie czepiac ( no chyba ze sie ktos chwali). Tyle chciałem powiedziec... Piszcie komentarze jak chcecie.. Chetnie poczytam co o tym myslicie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • szpaner
Do góry strony: Po czym poznać szpanera?