43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
43 ppt ?

Po diecie wychodzą mi włosy! (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Po diecie wychodzą mi włosy!

Napisał(a): gość -

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Reklama

Re: Po diecie wychodzą mi włosy!

Napisał(a): Gość -

lovelovemedo kupuj witaminy, używaj wyłącznie kosmetyków naturalnych , np. http://pl.loc(...)4,0.htm i nie denerwuj się, bo nerwy też powodują wypadanie włosów
a wiesz, że to może działać? coś podobnego używałam rok temu..hm.. a ty co używasz , żeby włosy nie wypadały? trzymasz ostrą dietę czy głownie kosmetykami zaleczasz włosy?

Re: Po diecie wychodzą mi włosy!

Napisał(a): Gość -

Tym się właśnie mogą skończyć diety na własną rękę. Nie da się z dnia na dzień nagle wyeliminować większości do tej pory spożywanych produktów. Najlepiej odchudzać się pod opieka specjalistów, a taką właśnie gwarantują wczasy odchudzające w Primaverze z Jastrzebij Góry, na które można się wybrać cały rok.

Reklama

Re: Po diecie wychodzą mi włosy!

Napisał(a): Gość -

Dokładnie, podczas diety trzeba się suplementować. Brać witaminy, mikroelementy, bo organizm nagle zaczyna wariować, kiedy brakuje mu tego wszystkiego, co wcześniej dostawał. A jeśli włosy nadal, mimo tego wypadają, warto też sięgnąć po jakiś mocniejszy preparat, ja znam Piloxidil http://www.pi(...)idil.pl myślę, że powinien się sprawdzić:)

Re: Po diecie wychodzą mi włosy!

Napisał(a): Gość -

Jest wiele sytuacji, w których niedobory witamin i minerałów mogą niekorzystnie odbić się na zdrowiu i wyglądzie (ciążą, laktacja, nieprawidłowa dieta, odchudzanie). Gdy w diecie nie ma wszystkiego czego potrzebuje organizm, warto sięgnąć po suplementy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Po diecie wychodzą mi włosy!