43
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +0
43 ppt ?

Po diecie wychodzą mi włosy! (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Po diecie wychodzą mi włosy!

Napisał(a): gość -

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Reklama

Napisał(a): Gość -

lovelovemedo kupuj witaminy, używaj wyłącznie kosmetyków naturalnych , np. http://pl.loc(...)4,0.htm i nie denerwuj się, bo nerwy też powodują wypadanie włosów
a wiesz, że to może działać? coś podobnego używałam rok temu..hm.. a ty co używasz , żeby włosy nie wypadały? trzymasz ostrą dietę czy głownie kosmetykami zaleczasz włosy?

Tym się właśnie mogą skończyć diety na własną rękę. Nie da się z dnia na dzień nagle wyeliminować większości do tej pory spożywanych produktów. Najlepiej odchudzać się pod opieka specjalistów, a taką właśnie gwarantują wczasy odchudzające w Primaverze z Jastrzebij Góry, na które można się wybrać cały rok.

Reklama

Dokładnie, podczas diety trzeba się suplementować. Brać witaminy, mikroelementy, bo organizm nagle zaczyna wariować, kiedy brakuje mu tego wszystkiego, co wcześniej dostawał. A jeśli włosy nadal, mimo tego wypadają, warto też sięgnąć po jakiś mocniejszy preparat, ja znam Piloxidil http://www.pi(...)idil.pl myślę, że powinien się sprawdzić:)

Jest wiele sytuacji, w których niedobory witamin i minerałów mogą niekorzystnie odbić się na zdrowiu i wyglądzie (ciążą, laktacja, nieprawidłowa dieta, odchudzanie). Gdy w diecie nie ma wszystkiego czego potrzebuje organizm, warto sięgnąć po suplementy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Po diecie wychodzą mi włosy!