102
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi51
  • Ocen na +-34
102 ppt ?

Po ilu spotkaniach pozwolić na seks? (52)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Po ilu spotkaniach pozwolić na seks?

Napisał(a): xenia11 -

Szczerze? Nie wyobrażam sobie , mówić takie rzeczy... co Ty seks planujesz? Zastanawiasz się nad tym? - moim zdaniem wychodzi samo czy na pierwszej randce czy na 12, i nie ma się nad tym co zastanawiać ;)
Jak robiłaś do tej pory? : "ejjj spotykamy się 4 raz to może tak do łóżka?"

Napisał(a): gość -

natashafiodorow Rzadko bo rzadko, ale niektórzy faceci stosują metodę na niedostępnych i to zauważyłam jest bardzo skuteczny afrodyzjak :D
Natashko! Ty o sporym już stażu forumowym jeszcze nabierasz się na tematy płatnych botów? Przecież ktoś taki nic nikomu nie odpowie a najwyżej dla niepoznaki krótko odburknie. Oni mają płacone od ilości odświeżeń swojego tematu. Im bardziej kontrowersyjny, wzięty temat, tym dla niego lepiej. Szkoda im czasu na dyskusje (nie mają w ogóle tego w planie), bo czas to pieniądz, więc zmyślają już następny temat, w innym dziale forum.

Kliknij w nick delikwenta, to zobaczysz że konto świeżo założone i od razu dwa całkiem odmienne tematy. Jeden taki bot na jednego maila zakłada 8 kont (tyle dopuszcza system, skrojony właśnie na działalność botów). Potem nimi żagluje, aby ludzie się nie pokapowali. Odnoszenie się osobiście do autora jest więc pozbawione sensu, bo temat jest zmyślony na potrzeby chwili, choć w życiu takie sytuacje się zdarzają. 99% tematów w tym dziale to teksty botów.
Wystarczy powchodzić na konta i tam widać, że niektóre konta, mają założonych parędziesiąt, zgrabnie napisanych startówek a tylko kilkanaście odpowiedzi,.. albo wcale.
Boty, to zazwyczaj studenci dziennikarstwa, na zlecenie portalu robią sztuczny tłok, sztucznymi tematami.

Jeżeli się domyślasz kto do Ciebie ten tekst napisał, to dobrze się domyślasz. To ktoś kto ma tylko zawodówkę. D ;p :-*

Reklama

Napisał(a): natashafiodorow -

gość
Natashko! Ty o sporym już stażu forumowym jeszcze nabierasz się na tematy płatnych botów? Przecież ktoś taki nic nikomu nie odpowie a najwyżej dla niepoznaki krótko odburknie. Oni mają płacone od ilości odświeżeń swojego tematu. Im bardziej kontrowersyjny, wzięty temat, tym dla niego lepiej. Szkoda im czasu na dyskusje (nie mają w ogóle tego w planie), bo czas to pieniądz, więc zmyślają już następny temat, w innym dziale forum.

Kliknij w nick delikwenta, to zobaczysz że konto świeżo założone i od razu dwa całkiem odmienne tematy. Jeden taki bot na jednego maila zakłada 8 kont (tyle dopuszcza system, skrojony właśnie na działalność botów). Potem nimi żagluje, aby ludzie się nie pokapowali. Odnoszenie się osobiście do autora jest więc pozbawione sensu, bo temat jest zmyślony na potrzeby chwili, choć w życiu takie sytuacje się zdarzają. 99% tematów w tym dziale to teksty botów.
Wystarczy powchodzić na konta i tam widać, że niektóre konta, mają założonych parędziesiąt, zgrabnie napisanych startówek a tylko kilkanaście odpowiedzi,.. albo wcale.
Boty, to zazwyczaj studenci dziennikarstwa, na zlecenie portalu robią sztuczny tłok, sztucznymi tematami.

Jeżeli się domyślasz kto do Ciebie ten tekst napisał, to dobrze się domyślasz. To ktoś kto ma tylko zawodówkę. D ;p :-*
Cóż pierwsze co mi się nasunęło, to pisanie samych startówek to raczej słaby pomysł na napędzanie ruchu na forum. Jeśli autor nie potrafi/ nie chce mu się rozkręcić własnego (mniej lub bardziej wyimaginowanego ) tematu, to temat umiera śmiercią naturalną ( więc i odświeżeń nie ma ). Choć zdarza się, że świetnie rozkręcały się tematy bez udziału autorów i myślę że wtedy nikomu nie przeszkadzało czy autor bierze w nim udział i w jakim celu w ogóle go założył.
Mi w sumie nie przeszkadzają takie tematy o ile są np. zabawne, albo w jakiś sposób ciekawe, więc spoko luzik :)
Jedyny rodzaj tematów ( wyimaginowanych czy założonych przez boty ) jaki mnie irytował, to granie na czyiś uczuciach. Pamiętam dotąd temat założony przez laskę o tym jakoby jej facet zginął w wypadku motocyklowym. Po morzu współczucia które popłynęło w jej stronę okazało się, że cała historyjka była wyssana z palca. Tylko takie zagrywki są dla mnie chore :(
Zabawne, luzackie tematy ( jak ten )jak dla mnie mogą i boty zakładać :)
W każdym razie dzięki za info i pozdrawiam serdecznie ;)

Napisał(a): gość -

natashafiodorow
Sorrki że posłużyłem się Tobą. :-))
To info ogólne, bo niemal każdy osobiście odnosi się do autora, jakby ta pisanina cokolwiek go obchodziła ha ha.
Ja unikam takich tematów, jeśli odpowiadam to sarkastycznie, albo rzadko na wpis kogoś poważnie komentującego.
Dorze że nie jestem w tym odosobniony i są tu też ludzie, którzy popisują się rzetelnym myśleniem. :) Pozdrawiam.

Napisał(a): beriaFana -

gość
natashafiodorow
Sorrki że posłużyłem się Tobą. :-))
To info ogólne, bo niemal każdy osobiście odnosi się do autora, jakby ta pisanina cokolwiek go obchodziła ha ha.
Ja unikam takich tematów, jeśli odpowiadam to sarkastycznie, albo rzadko na wpis kogoś poważnie komentującego.
Dorze że nie jestem w tym odosobniony i są tu też ludzie, którzy popisują się rzetelnym myśleniem. :) Pozdrawiam.
Pamiętam swego czasu, na tym wcześniejszym,lepszym oczywiście forum, jak wykpiwałam takie wyssane z palca tematy, to dostawałam zawsze burę, że brak mi empatii i nieważne, że temat założył (teraz wiem jak go nazwać)bot, ale ważne by na dany temat prowadzić dyskusję....
Tę uwagę jako jeden z wielu, ale Jego pamiętam zwrócił mi Bernardo.
A teraz odpowiem tak głupio, jak głupi jest temat ;))

Napisał(a): Kinia223 -

omegaman
Agaa34 (...) Odprowadził mnie do domu i ku mojemu zdziwieniu na tym się skończyło.(...)

Co za czasy, żeby takie coś dziwiło... :/

Zdjęcie
Kurczę, z którego to odcinka... :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Po ilu spotkaniach pozwolić na seks?